Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban-Dzardys


neznamy#4876

Smazaný účet

3
11.9.2022 18:04

Zdravím dostal jsem 16.3.2022 permu na skimu ..... moje historie. banů je dost. plná za moje porušení pravidel na serveru.
od začátků skima. jsem dostával bany. furt za moje porušení. pravidel od tý doby. si mě hlídali admini. dostal jsem permaban kterej mi byl udělen pryč
byla to moje poslední šance se ukázat že nato mám dobře hrát bez porušení pravidel. bohužel tuto věc jsem porušil dostal jsem druhej permaban kterej mi byl udělen 16.3 2022.
za tu dobu jsem přemýšlel co jsem na skimu žažil. moje poslední chvíle. můj odehranej čas. a taky. suprový kámoši.
vlastně jsem si nikdy neuvědomil. proč jsem porušovál pravidla. po unbanech. a byl arogantní na admini.
všechno mi to začalo docházet zato nemohli. admini. ale já. proto. jsem si od 16.3 od permabanu. přečetl důkladně všecky. pravidla na serveru Skimo.
tímto se omlouvám hlavně Dzardyzovy. udělal mi takovou laskavost že mě pustil na server a já to posral. ano vím můžu si zato sám.

tímto vás moc prosím o unban chci vám ukázat že už nejsem starej DenoT ale novej DenoT kterej je rozumější. ví všechny pravidla. a ví jak to chodí.
taky se omlouvám Ratajovi. co jsem na serveru spůsobyl. a taky. Pudingkovy.
klidně začnu od znova. všechno mi bude vymazaní a začnu jako novej hráč.
chtěl bych vám fakt dokázat že už jsem jiný. :(
Těd vám nebudu lhát je mi 16let. a někdy jsem i brečel skrz. skimo nestydím se zato. řeknu to před publikům.
moc vás prosím o poslední laskavost. už to nezvorám. DenoT.

23.9.2022 22:04


Powered by LeoSight IFS
LT~24