Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

WIRING ⚡ (Opravy elektrického vedení)


13.9.2022 20:45, naposledy upraveno 14.9.2022 05:21 uživatelem Rataj

Představuji vám novou práci a frakční modul na našem serveru s názvem WIRING. Jedná se o opravy elektrického vedení. Tato práce jako jediná na našem serveru je tvořena pro nutnou kooperaci. To znamená, že tuto práci jde vykonávat výhradně ve dvojici.

Jestliže vaše frakce vlastní modul WIRING, stačí se servisním vozem Chevrolet C-K Cheyenne Utility (který musí taktéž frakce vlastnit) zajet na sídlo Wiring Co. na vrcholu Missionary Hill v San Fierru (W na mapě).

Jakmile si v interiéru dvojice hráčů vyzvedne zakázku, vylosuje se náhodná lokace, na které je potřeba opravit poškozené vedení elektrického proudu.

Těchto lokací jsme pro vás společně s @Dzardys připravili 758 (viz mapa).

Z určeného výdělku, měření a testování je možné říci, že tento modul patří mezi ty lépe vydělávající, avšak TRUCKER a PRODUCT obvykle vydělávají více. Průměrný výdělek vychází zhruba na 19 tisíc za zakázku.

Za pomoc s testováním děkuji těmto hráčům: @Nikosko @VajkoChlpko @neznamy#8929 @milanek @Samik

Cena modulu a výdělek této práce se ještě může změnit (v rámci vyrovnání po dalším pozorování).

14.9.2022 20:25, odstraněno 14.9.2022 21:04 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

milanek

Hráč

6
15.9.2022 07:55

Muselo to dát neskutečně práce a rozhodně si myslím že to komunita odcenní. 

jsem rád že jsem mohl pomoci.

Mersfitz

Hráč

12
18.9.2022 18:20

Z osobní zkušenosti mohu říct že ten modul je super. Sice by se mohly přidat néjaká rychlejší auta (stála by víc) pro tuhle práci protože jet ze San Fierra do Montgomerry 140tkou je peklo ale jinak super.

zbojnik

Hráč

9
29.9.2022 17:45

Jsem rád že je tu nový modul a hlavně úplně jiný v tom smyslu že se to dělá ve dvojici zasloužíte si palec na horu.

19.12.2023 19:03

Výdělek tohoto modulu byl upraven, po restartu bude průměr zhruba 30 tisíc na zakázku.


Powered by LeoSight IFS
LT~122

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo