Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban


neznamy#7486

Smazaný účet

5
13.9.2022 22:10

                  Hezký večer přeji,všem čtenářům kteří čtou mou Žádost o Unban zde na MTA:SA Skimo RolePlay

Byl jsem zabanován dne - 17.11.2021                                                                                                 

Byl jsem zabanován z důvodu - přesný důvod si nepamatuji a nemohl jsem ho najít též ani v >>

Žádosti o unban  nejspíše  bylo spojeno z nepoučitelnosti a nerespektování pravidel. 

Byl jsem zabanovaný - Permanent

Přiznávám se,že dříve jsem Skimo spíše bral jako zábavu pro mě a neuvědomoval jsem si hráče  kteří chtějí  brát RP vážně a celkově si hraní užít. Chyby které jsem udělal a ta jedna končila Permanentním banem mě mrzí a jsou mi velice líto. Chtěl bych se tedy omluvit celému LeoSight portálu za své chyby a neůctu k A-teamu a tím to si zažádat o Unban. Jelikož jsem na serveru nezavítal přes 10 Měsíců myslím si,že jsem se dostatečně poučil a mohl bych dostat poslední šanci si opět zahrát a zavítat na server Skimo RP a začít od znovu. Děkuji za zvážení mého Unbanu a přečtení Žádosti. 

19.9.2022 12:21

Ahoj @neznamy#7486

ban lze dohledat v seznamu banů zde . Ale pomůžu ti správně určit adresáta tvé žádosti, tím je @Dzardys - ten se tedy dále k této žádosti vyjádří. 



Díky za pochopení

23.9.2022 22:02

Děkuji za pěknou žádost, ban ti bude zrušen.


Powered by LeoSight IFS
LT~33