Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Prodloužení - Obcházení blokace užívání IC internetu během banu (120 hodin) - Dzardys


Flojsyk

Hráč

46
13.9.2022 23:50, naposledy upraveno 14.9.2022 09:30 uživatelem Flojsyk

Ahoj, zdravím všechny, kteří čtou tuto žádost.

Přejdu rovnou k věci, dnes okolo 20 hodiny jsem dostal ban za ALT TO ALT od Administrátora Pakandza na 72 hodin. Ban jsem přijal jelikož jsem si svého porušení vědom.

Po banu jsem si řekl že se kouknu na Iris a popřípadě dám nějaký ten like. Bohužel na IC Internet nechodím přes web ale jinak a ta cesta mi tak umožnila se na IC Internet dostat. Poté co jsem se dostal na Iris jsem dal like a zprávu do skupinového chatu. Odběhl jsem na chvíli od počítače a vrátím se k tomu, že muj ban byl prodloužen za obcházení blokace na IC Internet od Administrátora Dzardyse na 120 hodin.

 

Proč jsem "obcházel' blokaci na IC Internet?

Jak už jsem výše psal, na Iris se dostávám jinou cestou než přes web, takže se mi dostat na IC Internet šlo a vůbec mi to nepřišlo ani trošku divné protože pokud správně vím, pravidlo na to psané není.

 

O co bych touto žádosti chtěl docílit a požádat?

Touto žádosti bych chtěl požádat o zkrácení mého banu na 72 hodin které jsem měl defaultně bez prodloužení. Omlouvám se, kdybych věděl že se přístup na IC Internet blokuje po banu, tak bych tam ani nelezl. Chci tím říct že jsem "obešel" blokaci omylem nikoliv schválně. Z banu jsem se poučil a pro příště si to budu pamatovat.

 

Předem se omlouvám že žádost není nijak rozepsaná jelikož si myslím že není o čem se rozepisovat a že jsem tu vysvětlil vše, co by bylo potřebné k porozumění mého důvodu. A video jak jsem se tam dostal mohu určitě poslat.

 S pozdravem Flojsyk.

19.9.2022 13:00

Ahoj @Flojsyk , vlákno uzamykám, jelikož ban již vypršel.


Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024