Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost u Un permaban


Leon

Hráč

9
14.9.2022 09:24

Zdravím vás všechny už uběhl dlouhý čas hodně věcí se změnilo,jako třeba můj názor na tento server 

Žádný z těchto czsk severu na MTA nemá takové zapálení do hry jako tento Skimo je jeden z mála serveru kde sa dá opravdu dobře a dlouho hrát proto bych se vám chtěl omluvit za zkažené rp a to všechno co jsem proved...Troll Dm a už ani nevím co všechno ale jediné co vím tak že toho bylo sakra hodně..

Myslím že tohle je už i moje druhá perma proto do žádosti o unban už nic moc nedávám ale i přes to by mi někdo mohl dát 2.Šanci Mám už za sebou mnoho trestů dokonce i permaban to všechno co jsem provedl byli velké až moc velké blbosti 

Ban mi dal administrátor @Lexikonn 

 

14.9.2022 12:50
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Leon

Hráč

9
14.9.2022 20:08, naposledy upraveno 17.9.2022 21:33 uživatelem Leon

Jo tak to se omlouvám za označení 

Věřím že @FLYER bude rozumný a povolí mi přístup na server i přes ty moje činny :/ ale

s tím že už bany nebudou ani žádné permy :)

Jen Klídeček a kvalitní Role Play  

 

Leon

Hráč

9
29.9.2022 21:15

@FLYER Chtěl bych jen dodat že pro mě skimo je místo kde se můžu zbavit nudy ale také si užít zpoustu zábavy 

To co jsem prováděl mě dost mrzí a je mi líto že už si nezahraju tento server tak zkouším jestě jednu šanci 

Byl jsem dost debil když jsem trollil a dělal tyhle vylomeniny :c

Každý den se dívám jestli někdo mi někdo napsal na tuhle žádost,den co den mi v hlavě projde myšlenka že bych si hodně zaháral tohle RPčko :C

 

8.10.2022 23:20, odstraněno 9.10.2022 10:40 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.12.2022 12:23

Tohle není adekvátní žádost o unban, máš toho málo a... A to označování nemůžeš myslet vážně. Zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~39

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024