Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

/unglitch


Ironman1M

Hráč

5
20.5.2020 11:18

Dobrý večír :D Dosť často sa mi stáva že sa zabugujem v interieri a preto mám návrh aby ste pridali príkaz /unglitch ktorý by vás teleportoval na najbližšie bezpečné miesto ktoré by sa najprv v každom interiéri muselo nakódovať. Často ráno admini nie sú na serveri a preto sa to hodí, a ušetrí to adminom veľa práce a reportov. + Pridať niečo ako /respawn pre auto aby ste mohli každých 30 minut respawnovať vozidlo od ktorého máte kľúče, tiež by to ušetrilo adminom prácu a hráči by boli radšej tiež si myslím za tieto funkcie. Tak já idem na Artheon a čakať na admina kým ma odbugne z banky :D

20.5.2020 13:12
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

misatorcz

Hráč

45
20.5.2020 13:24

Pro až na ten respawn jednoduše zneužívatelné ... 

Lofanek

Hráč

32
20.5.2020 13:28

Ja som za až na ten respawn. Tie autá by sme vám actually nemali portovať len tak..

sandlerino

Hráč

39
20.5.2020 15:41, naposledy upraveno 20.5.2020 15:41 uživatelem sandlerino

Myslím si, že 1. příkaz by jednoznačně ocenili návštěvníci, pacienti a pracovníci nemocnice. Tam se to stává velmi často, což ti, kteří mají slabší PC, například já, se tam propadáváme neustále. Zde je spíš na zvážení vyměna interiéru, ale jsem jednoznačně Pro!

Bushino

Hráč

7
20.5.2020 16:11

Ano je to doby nápad a je fakt že by to ušetřilo adminum práci a reporty a bylo by tím více času na ostatní reporty a byly by rychleji vyřešené, s těmi auty je to dobrý nápad ale nevím jestli 30min na respawn není málo, ale to už posoudí admini, jinak za mě ANO.

KevinLuk

Hráč

4
20.5.2020 16:31

Za mě ano kolikrát jsem propadlej v inzerieru a admini maj dost prace s reporty na tož aby pokaždy co někam tu se na mě portovaly a dávali me ven jsem pro

Danielyk

Hráč

19
20.5.2020 23:13, naposledy upraveno 20.5.2020 23:13 uživatelem Danielyk

@sandlerino , nebo by pouze stačilo posunout vstup do interiéru o trochu výše, ale tak proč to dělat jednoduše. :)


Powered by LeoSight IFS
LT~66