Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban @SovietDog


HERBIE

VIP

29
15.9.2022 16:17

Čau ahoj ,tady CZHERBIE a  rád bych si zažádal o unban od @SovietDog 

Tak k tématu omlouvám se všem hráčům ,kterým jsem dřív kazil RP a tak nebo nedej bože nějak pohrožoval.

Chci se omluvit helperovi za to ,že jsem se za něj vydával a tak dále Adminovi za lhaní na discordu a ztěžovaní situace 

Proč bych měl dostat šanci?

Chtěl bych se vrátit k vaší RP komunitě. a začít uvažovat s rozumem a s klidem. Uznávám , že mi chybí skimo jako takové.  a i přátele se ,kterýma jsem dříve RPil.

macaczE

Hráč

9
15.9.2022 16:38

cau jestli se nemylim tak ty si mel IC postavu David Czech. RP stebou bylo na velmi dobre urovni,  ikdyz necele 3 mesice jsou dost tak tato zadost o UB mi prijde celkem chuda a zaroven vtipna, na to ze si porusil celkem vazne pravidlo.

Za me ne ale preju ti hodne stesti.

16.9.2022 04:36

Vydával jsi se za člena dříve helper teamu a připadalo ti to  z cela v pořádku ale mě to v pořádku nepřijde a to je také ten důvod proč ti unban neudělím. Mimo to je žádost taková dost o ničem.. Takže za mě ne.


Powered by LeoSight IFS
LT~30