Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žadost o unban


lukasekCZE

Hráč

3
17.9.2022 19:58, naposledy upraveno 17.9.2022 20:08 uživatelem lukasekCZE

včera večer jsem napojil skimo rp na mta sa a jel okradat kamiony a ten kamionak mně začal ramovat tak jsem si řekl že se pomstim a po tom co jsem zaerpil /do pasy cukli jsem ho jel jsem ho zastřelit a pak tam dojeli psa a já 

jsem se nechtěl vzdát tak jsem je začal střilet a pak jsem dostal ban za nonrp injuries,trash rp, non rp driving, coman sance (nevim co to je) a pak jsem zjisitl že za vše muže drzardys protože on mi dal ten ban takže žadám 

aby mi ban dal pryč a omluvil se za to že mi dal permu @Dzardys 

PS : TY KAMIONAKU JAK DOSTANU UNBAN NAJDU SI TE I S MOJI MAFYI

PS 2.0 : DZARDYS JE IC STEAVE ZAYAS TAKŽE HO UNESTE A OKRADTE

PS 3.0 KDO VÍ JAK JE IC @PHOBIUS TAK PIŠTE MÁ MAFIA PO NEM JDE TAKY

 

Awoo udělil za tento příspěvek varování: Metabaiting

haterdzardise

Hráč

1
17.9.2022 20:06

Souhlasím, naprosto krasne sepsana zadost.

👍

 

magovec udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
19.9.2022 13:24

ahoj @lukasekCZE , tohle není žádost o odstranění banu, ale čistá provokace a navíc zde porušuješ metabaiting, takže si od Skima odpočiň a až si uvědomíš, že jsi ban dostal oprávněně, můžeš si zkusit novou žádost napsat kajícně a omluvně a né takto. 
Navíc požadovat po adminovi aby se ti omluvil za něco, co už jen dle tvého chování v této žádosti bylo naprosto oprávněné si žádný unban nezasloužíš. Proto využiju svého práva to tu zamítnout a uzamknout. 
Kdyby byl snad @Dzardys jiného názoru, odemkne si to a vyjádří se. 

Díky za pochopení a užívej si život. 


Powered by LeoSight IFS
LT~49