Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost u Unban


weqsiik

Hráč

16
20.9.2022 21:47

Zdravím komunitu skimo RP ale především @SovietDog

 

Příběh o mém Druhém permabannu : ---) V pozdních hodinách jsem s kamarádem jezdil převoz , při převozu jsem se srazil s jiným hráčem . ---) Tím pádem by mělo padnout nějaké RP injuries apod. Ale z naší strany nepadlo .

Pokračovali jsme nadále v převozu. ( Což přiznávám byla pře-veliká chyba ).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Za co jsem byl zabanován? : ------) Neadekvátní RP Injuries, TrashRP (14 hodin) 

                                                             Prodloužení trestu- Opakované porušování pravidel (Permanent) 

Proč chci nadále zůstat u Skima? : ---) Našel jsem si spoustu přátel , vášeň vžít se do role RP , ale hlavně kvůli kvalitně propracovanému serveru.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co bych chtěl začít na skimu Rpit? : ----) No nadále bych chtěl zůstat u Illegal RP sejít se , se starou partou a začít "odznova" . 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Proč žádám o unban : ----) Jak jsem již napsal chci se vrátit ke kvalitnímu rp,ke kamarádum apod. Také žádám o unban kvůli tomu že nemám co hrát , a také bych se na to "SKIMO" chtěl po x měsících podívat co se stalo nového /updaty,auta,scripty*/.

Omluva

 Chci se omluvit A-Teamu za mé dřívější žádosti o UB - zkráceně každá žádost byla negativně hodnocena či nepřijata . Také se chci omluvit @SovietDog  za spamy discordu a portálu, Také byla blbost házet všechnu vinu na mého parťáka.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Myslím si že toto by mohlo být všechno s pozdravem : weqsiik 

26.9.2022 18:46

Máš na svém učtě 21 banu a z toho jsou dvě permy. Jedna za bugovaní peněz a druhá za opakované porušovaní pravidel, když jsi měl ani ne dva dny po unbanu z předešle permy. To jsou moje  hlavní důvody proč ti unban neudělím.


Powered by LeoSight IFS
LT~34