Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


Spajchl0

Hráč

2
21.9.2022 16:06, naposledy upraveno 21.9.2022 16:06 uživatelem Spajchl0

Zdravím, když jsem se chtěl připojit na server tak mně to napsalo že mám serial ban nebyl k tomu napsán žádný důvod.

.

Když jsem se podíval do ban listu tak jsem tam neměl žádný perma ban, pouze jsem tam našel tenhle poslední ban.

21.9.2022 17:12

Máš ban kvůli svému druhému účtu:

Jelikož Bača už u nás v AT není, bude tvoji žádost řešit @SedliX, vyčkej na jeho vyjádření.

Spajchl0

Hráč

2
26.10.2022 23:10

Zdravím, chtěl bych se zeptat kdy dostanu odpověď .

Spajchl0

Hráč

2
20.11.2022 19:44

Chtěl bych prosím vědět kdy dostanu tu odpověď.

@Rataj @SedliX

18.12.2022 17:22

Ahoj @Spajchl0,

tvůj serial sdílí účty @neznamy#2577, @neznamy#3769 a @kure.

Na účtu Kure je permanentní ban od @Puding, ten ti byl udělen 14. 12. 2021 za krádež vozidla bez povolení, kdy se přihlédlo k bohaté historii. Tímto předávám žádost o UB Puding.

Já tě mezitím, než se k tomu Pudi dostane, poprosím o vysvětlení čtyř účtů na jednom serialu.

Spajchl0

Hráč

2
22.12.2022 23:01

Zdravím @SedliX, účet @neznamy#2577 se jmenoval DaAaG a ten druhý účet @neznamy#3769 se jmenoval Spajchl a ty dva účty jsem smazal protože jsem tady chtěl skončit. Ten serial spojený s účtem @kure je protože jsem zrovna u sebe měl doma na návštěvě dva kamarády a hráli jsme na mém počítači a kamarád chtěl hrát MTAčko ale já jsem mu řekl že tam ještě mám ban a on mně řekl že se může přihlásit za svůj účet. Já jsem mu řekl teda že může a že mně je jedno co tam bude dělat.

30.1.2023 13:48

Ahoj, jelikož se na tvém seriálu nasbírali rovnou dvě permy, a vidím tam čtyři účty tak jsem se rozhodla ti nevyhovět. Vidím v tom obcházení permabanu. 

Ban ti zůstává minimálně do doby než nějak uspokojivě vysvětlíš ten počet účtů. To co jsi poslal nade mnou mi totiž moc smysl nedává. 

Ať si podá žádost o UB tvůj kamarád @kure a uvidíme. 


Powered by LeoSight IFS
LT~62