Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadost o Unban


StenSk

Hráč

5
24.9.2022 18:17, naposledy upraveno 24.9.2022 18:24 uživatelem StenSk

Príjemny pekný večer prajem,

EŠTE NEŽ TO ZAMIETNEŠ SI TO PROSÍM TA ASPON PREČÍTAJ

Idem sa opytat či by nebolo možne dostat unban ako uvedomujem si všetky moje chyby a myslim si že som o niečo starši a rozumnejši a hraval som to važne pár mesiacou dozadu čo mi bolo 14 - 15 v tom veku je náročne s tymi hormónmy sa chovat niekedy normálne ale aj tak žiadam o Unban chcel by som RPit s kamaratom a nie s tym ktorýmim si myslite že je to moj kamarat nebavi me sa už dlho s novým kamaratom ktory začina RP a ja by som sa ho velmi rad doučel a tiež aj seba taktiež ospravedlnujem sa celemu A-T a všetkym hračom/hráčkam za komplikacie na servery. Dakujem za skorú odpoved

Typ Banu: Permanetný

Udelil Ban: @SovietDog

Soviet aspon si to prosim ta prečitaj aspon na 2x bolo to dost dávno a chcem ist spet na skimo a hadam sa v tebe najde zhovievavost a daš mi preč ban, ano dobre viem z tym minulim *kamaratom* som toho dost napáchal a aj bezneho no už som starši o niečo a fakt by som chcel dostat UB kludne namna dohliadaj či RPim a taketo veci je mi to fuk ale žiadam si iba o UB - Permy pretože z NOVÝM Kamaratom chceme RPit tak hadam to vynde

Áno dobre aj ja to chápem čo som robel za blbosti ale každy by mal dostat dalšiu šancu a chcem normálne RPit niekde tak dúfam že si vyhovieme, sice to nebolo dávno ale zmenil som sa za tu dobu premna to boli ako keby 2 roky života bez RP na Skime tak dufam že ma pochopíš

26.9.2022 18:31

Máš 24 banů což je podle mě dost vysoké číslo a též důvod proč ti unban neudělím. Měl jsi totíž dost možností se nad sebou zamyslet ale neudělal jsi to a teď už je pozdě. Takže bohužel ale unban nedostaneš.


Powered by LeoSight IFS
LT~20