Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban.


Jemuhodne1

Hráč

15
24.9.2022 19:34

Ahoj,

Píši tedy po nějaké době o žádost o unban.

Ban jsem dostal za své prohřešky a trolení, za tyto věci se omlouvám adminům a hráčům, kterým jsem hru kazil.

Jsem si vědom svých chyb a rád bych opět ukázal, že roleplay mi jde, řekl bych, že dosti dobře, přeci jenom byl jsem TP hráč a součástí Helper teamu, ale bohužel jsem to pokazil a omlouvám se.

 

Poslední dobou jsem přemýšlel nad starými časy, kde jsem RPil a hrál podle pravidel.

Upřímně mi to dosti chybí a chtěl bych se vrátit do tohoto pořádného RP světa.

 

Už jsem si podal 2 žádosti o unban, avšak ani jedna z nich neuspěla a to naprosto chápu, ale řekl bych, že 9 měsíců od banu je dlouhá doba, takže tímto se všem na LeoSightu omlouvám a kdyby jsem dostal další a poslední šanci tak vím, že bych ji určitě a patřičně využil, protože vím, že RP opravdu zvládám dobře.

 

Tohle bude vše, nevím co více bych mohl připsat.. Omlouvám se hlavně Adminovi, který mi permaban dal a tím je admin @Dzardys 

 

Děkuji všem za přečtení a případné odpovědi,

 

S pozdravem, 

 

Benzo (Jemuhodne)

 

      

2.10.2022 16:55

9 měsíců beru jako dostatečnou dobu, kdy sis mohl rozmyslet, zda ti stojí za to tu jen provokovat a trollit. Doufám, že se vrátíš opět do fáze, kdy RPíš jako normální hráč a přispíváš do IC světa svým RP. V opačném případě je ti snad jasné, co bude následovat.

Můžeš si jít zahrát.


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024