Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban za metagaminh´g


kikossk

Hráč

6
25.9.2022 16:57, naposledy upraveno 25.9.2022 18:34 uživatelem kikossk

Ahoj dna 24.9.2022 o 19:38 som dostal ban za Metagaming pri okradani kamionu. Myslim si ze ban bol nepravom kedze som z kamaradom ktory mi pomahal nevolal, ani nikde nepisal. Celu kradez sme riadne erpili. Videozaznam bol nahravany ale bohuzial sa spustil zle takze len nejaka cast. Aby som to objasnil, celu situaciu sme erpili ako sa ma ja som sa staral o capka aby neutiekol a kamarad sa vrhol na kamion, do ktoreho hrac ukrl peniaze a cennosti, zaerpil som ci som mohol vidiet ako vklada cennosti do kamionu, odpovedal /do nie lebo kabinka je vysoko, tak som ho zobral aby isiel k stene a kamarad sa vrhol na kamion. Viem poslat popripade aj logy kedze video sa spustilo az jak prisiel admin :(. pre pripadne otazky alebo riesenie tohto pripadu prikladam moj discord: kikossk#5746 . Ziadam teda o Unban , dakujem za odpovede. Ban bol udeleni Adminom Radekfil.


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024