Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


Cassy

Hráč

3
26.9.2022 22:11, naposledy upraveno 26.9.2022 22:13 uživatelem Cassy

Ano přiznávám,nebylo to úplně dobře za eRPené ale žádnej powegaming to nebyl zaerpil jsem to tak že jsem nakecal že mi je zle atd tak mě hodili do nemocnioce pak jsem potřeboval na zachod tak se otočila a já jsem toho využil z posledních sil jsem se snažil bežet a to v zápětí adrenalinu je možne takže žádný powergaming to nebyl ano pak se muzeme bavit o tom ze tam byla ostarha atd ale tak nadruhou stranu přece jenom by tohle PSA měli mít pohlídaný.ale přiznavam bylo to nejspise špatné rp ode me a tak bych chtěl požádat o zkrácení banu.děkuji,poté mi padla hra tak jsem nemohl a nešlo mi se napojit tak proto jsem nebyl ing.

 

18.10.2022 09:48

Ahoj @Cassy, takhle opravdu žádost o unban nemá vypadat, není tu označené kdo ti dal ban , není tu ani napsáno za co, navíc to byl jen krátkodobý ban, který už dávno vypršel, proto tedy tuto bezpředmětnou "žádost" uzavírám a může se přesunout do archivu. 


Powered by LeoSight IFS
LT~19