Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Top Cars a.s


Kanee

Hráč

7
21.5.2020 00:19, naposledy upraveno 22.5.2020 22:25 uživatelem Kanee

Název frakce: Top Cars a.s

Typ frakce: Mechanická dílna

Zakládající členové: Anthony Restavski , Daniel Novak

Startovní kapitál: 50000

Popis frakce:

------------------------------------------------------------------------------------------------

                                        Začátek a jak by to fungovalo.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdravím,

již delší dobu jsem já a moji kamarádi chtěli založit firmu. Byla by zaměřena na : Opravu vozidel s lepším RP , myšleno tím způsobem že by jsme si vozidla v naší firmě nechaly delší dobu , třeba by jsme zalepily části aut, s kterou by se nepracovalo , taktéž při výměně baterií nebo žárovek . Kdyby se firma rozrostla , před dosavadní naší *firmou* je menší plácek který bychom využily na způsob toho , že by jsme tam prodávaly auta , z částky bychom si braly určité procenta, ale samozdřejmě bychom tam nejdříve udělaly oplocení a parkoviště.Komunikace s klienty by byla vylepšena o to , že když bychom si nechaly auto na (př. nabarvení) , formou SMS/CALL bychom dávaly průběžné info o tom , jak to s autem vypadá a na čem se pracuje, firemní auta bychom využily na to , aby hráči kteří mají auto na např. opravu , u nás v dílně, mohli něčím jezdit . Dále bychom chtěly vybudovat na billboardu (snad to píšu správně , lmao) nějakou reklamu .

---------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                           Plat.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Když se podíváme na kolonku plat, mám následující nápad. Plat by byl minimální, každý by si vydělal tím , kolik by za den obsloužil zákazníků. Pokud na to budeš kašlat , budeš mít naprosté minimum , pokud bys ale byl v dílně např. celý den , dokázal by jsis vydělat možná i 100k , pouze záleží na lidech a na tom , jak budeš usilovně pracovat.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                         Kde by to bylo?

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše *firma* (on to je spíše zatím podnik , no) , sídlí za Technickými službami města Prahy, je to poněkud menší, ale do začátků, je to dostačující . Máme před tím bankomat pro případ, nedostatku peněz z pohledu klienta. Nad tím jsou dva billboardy které by jsme využily pro naší reklamu . O interiér a bankomat se bude neustále pečovat. Jak jsem psal na začátku , kdyby se to rozrostlo , máme plány , kde a co postavit.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                 Tresty.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Tohle bych chtěl věnovat tomu , kdyby náhodou někdo , kdo by u nás pracoval , špatně , né-li vůbec neerpil , pokud by se něco takového stalo , řešilo by se to ooc, poradil bych se s adminem na alternativním řešení, (toto bylo pouze dodatkové téma).

---------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                   Závěr.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Na závěr bych chtěl říci , že pokud to vyjde, budeme se starat, aby tu podnik obstál i přes tak silnou konkurenci jakou je OAS . Tak, toto bude vše, díky za přečtení a přeji hezký zbytek dne.

Demon8116

Hráč

24
21.5.2020 00:25

Bolo to tu už viac krát a myslím že OAS konkurenciu nepotrebuje. Keby na servery bolo 100 a viac hráčov chápem ale teraz na rp príde 70 takže OAS by nezarabalo. Som

 

PrOtI

jark0man

Hráč

2
21.5.2020 00:33

OAS - Odtahová asistenční služba , což znamená že OAS bude mít na práci to co mají teda odtahy a asistenci ,       a OAS bude ''zarábat'' pořád , pouze tu bude konkurence . Kdo je aktivní vydělá si. 

 

Jsem pro 

Wallysak

Hráč

11
21.5.2020 00:49

Dnes jsem u vás byl. ZaRPeno na jedničku. Je to něco novýho a cenově je to taky úplně jinde. Je fakt, že OAS co se týče tuningu konkurenci nepotřebuje (vzhledem k počtu hráčů na server). Na druhou stranu jejich primární záměr by měl být odtah a asistence, jak píše jark0man.

K platům a trestům těžko něco navrhovat, to musíte sami. Ale billboardy bych dal někam do města, protože jste tam docela zapadlý a když inzerujete, že jste vedle technických služeb, tak se může stát, že někdo nebude vědět. Já jsem si TSMP spletl s těma čistícíma autama zaparkovanýma kousek za úřadem a hledal jsem vás tam. 

Ještě bych možná navrhl, abyste zkusili zažádat o úpravu scriptu na změnu kol. Na některých autech jsou ta kola malá a vypadá to blbě. Viz. ten můj starej modrej ford. Snížení tomu nepomůže :D

Kanee

Hráč

7
21.5.2020 01:06, naposledy upraveno 21.5.2020 22:54 uživatelem Kanee

@Wallysak právě toto je důvod proč chceme tu frakci , bez toho to nelze a mnoho dalších věcí. Jinak, díky za odpověd :)

 

Petan09

Hráč

20
22.5.2020 00:22

Souhlasím dobře vypsané a snad bude mít oas konkurenci

jan38

Hráč

41
22.5.2020 14:31

Já jsem pro vsechno je pekne rozepsano super a oas jak uz se jmenuje odtahova a asistencni sluzba neznamena ze by nemeli praci ale meli by pracovat jako odtahova sluzba ne jako 2 podniky v jednom takze za me pro

CenT99

Hráč

2
23.5.2020 12:57

Pěkně vypsané, myslím i že to bude mít úspěch !

Jsem pro :)

Derekrulek

Hráč

3
24.5.2020 03:50

Pro

29.6.2020 01:07
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~127

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024