Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


xyzxd

Hráč

9
28.9.2022 16:11, naposledy upraveno 28.9.2022 16:26 uživatelem xyzxd

1 - Uvod - 👋
Zdravim ubehla nejaka ta doba a ja som sa rozhodol si zažiadať o unban.

2 - Ban - 🔨
Ban som dostal pre powergaming a to s toho dovodu že ja som išiel autom cez montgomery spadlo mi to a auto bolo bugnute v zemi a tak zapichnute akokeby neviem to popisať moc ale hneď ako som sa napojil napisal som si report na report mi dlho nikdo neodpovedal.

3 - Žiadosť - 📜
Auto som si sam prevrátil a porušil pravidlo power gaming ano viem nemal som to robiť ale v tej chvili som bol taky že chcel som si len rychlo obratit auto a ist dalej ale to bola chyba lebo mal som to normalne erpiť alebo vyčkať na admina. Neviem no urobte si na to nazor sami.

4 - Screenshot banu - 📷



5 - Text - 🎨
Keď som písal tuto žiadosť tak som sa nejak tak výzorovo inšpiroval mojej staršej žiadosti o unban idk prečo tie emoji ale prečo nie myslim si že všetko take hlavne tam je tak asi pohode no.

Prajem krasny zvyšok dňa. 💖 @SovietDog

4.10.2022 15:11

Ode mě nemáš ban za PowerGaming ale za něco úplně jiného. A to přesněji za tvé chovaní a vystupovaní. Příští žádost zkus trefit za co jsi ten ban dostal.


Powered by LeoSight IFS
LT~29