Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Hledáme personalisty do firmy SpeedTrans.


Artistiques

Hráč

32
28.9.2022 18:56, naposledy upraveno 28.9.2022 19:03 uživatelem Artistiques

Firma SpeedTrans (ičo: 261) shání zaměstnance na pozici personalisty. 

Jsme firma, která prošla rebrandem. Začínáme od začátku, dříve jsme vystupovali jako Benett's Transport Company, po rebrandu nemáme žádné zaměstnance, máme ale zkušenosti a majetek, který jsme dříve získali.

Zaměřujeme se na přepravu materiálu tahačem či dodávkou, přepravu ropy na lodi, rozvážení zásilek, hlídání objektů či výrobu palubních počítačů.

Koho hledáme?
Hledáme zodpovědné a pro práci nadšené uchazeče, je potřeba se nebát lidí, budete s nimi totiž často pracovat. 

Co za to?
1.
Plat - ten bude vyplácen až po opuštění zkušební doby, poté bude 5 000 za hodinu a následně 10 000 za hodinu.
2. Týdenní prémie - každý zaměstnanec, kterého naberete vydělá určité peníze, pokud se dostane ze zkušební doby, budete dostávat 25% podíl z jeho zisku. 

Vy se ze zkušební doby dostanete tak, že naberete dva zaměstnance, kteří se dostanou ze zkušební doby.

Nějaké benefity?
1.
Ano, nabráním několika zaměstnanců, kteří budou generovat zisk si vytvoříte perfektní pasivní příjem. 
2. Dostanete svou vlastní kancelář.
3. Možnost pujčení vozidla Mack Vision s rampou či zapůjčení helikoptéry na speciální příležitosti.
4. Dostávání 50 % ze svého zisku firmě na svůj účet.
5. Brzy i možnost užívání firemního vozidla pro personalisty, každý bude mít možnost užívat firemní vozidlo Audi S4 Avant pro účely vykonávání práce či pro své osobní účely.
6. Za doporučení dalšího personalisty jednorázová prémie 50 000 Kč.

Jak se přihlásit?
Odpovědí na tento příspěvek, ta musí obsahovat jméno, přijmení, telefonní číslo a post. Můžete přiložit i motivační dopis o tom, proč by jsme měli vybrat právě Vás.

Za SpeedTrans,
JUDr. Frederik Benett

29.9.2022 09:37, naposledy upraveno 29.9.2022 12:32 uživatelem Kokolino


Karel Houska
848 776
karel.houska@post.ic

Proč mě?
Tak moje jméno je Karel Houska prošel jsem si toho dost jak personalista manažer tak i SP majitel a majitel
Kde sem dělal: GLS PPL DHL Nikolas s.r.o  a moje Amazon     momentálně pracuji  jak hasič s pozdravem Houska

Qermo

Hráč

16
29.9.2022 12:30

Tituly před jménem: Bc.

Jméno: Jacob

Příjmení: Henderson

Tituly za jménem: -

Kontakt: 815-859 | jacob.carl.henderson@post.ic

Licence: B, C, lodní průkaz

Pracovní zkušenosti: - San Fierro Fire department - praporčík (nejvyšší dosažená hodnost)

                                    - Top Trade Federation - Personalista

                                    - Red County News - Novinář

 

Motivační dopis:  

S prací v personálním mám spoustu zkušeností už z předešlého zaměstnání jako personalista v jiné firmě. Také mám zkušenost s komunikací s lidmi, vzhledem k tomu, že jsem novinář u RCN, kde to je důležitá vlastnost. Práce personalisty mě baví a snažím se být co nejvíce aktivní a jsem schopen říct, že mi práce i jde. Samozřejmě za přijetí bych byl rád a předem děkuji za přečtení a vyhodnocení přihlášky.

 

- Henderson


Powered by LeoSight IFS
LT~26