Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o unpermaban @SedliX


Alinko

Hráč

3
29.9.2022 17:34, naposledy upraveno 29.9.2022 17:51 uživatelem Alinko

Dobrý deň, pred pár mesiacmi (4-5) som dostal perma ban od bývalého člena AT. Myslím že to bolo za nanRPdriving, nonRPinjuries a troll. Skúšal som aj iné releplay servery na MTA ale žiadne neboli také dobré ako je skimo.

Proste som tam jazdil s autom cez kopce skákal som s ním, búral som a vôbec som to neRPil. Bolo to už dávnejšie tak si moc podrobností nepamatám. Úprimne si už ani nepamatám ako sa volala moja postava za ktorú som dostal Ban. Myslím si že som si tento ban zaslúžil ale aj tak prosím o unban, Mám veľkú chuť si to zahrať keď vidím ako to moji kamaráti hrajú tiež. Samozrejme by som sa chcel ospravedlniť za moje vtedajšie chovanie a teraz mi je celkom ľúto že som sa tak choval a že som ho dostal. Každopádne vám môžem sľúbiť že ak my ten unban dáte budem sa snažiť RPiť a dodržovať pravidlá serveru čo najviac budem môcť.

Kedže admin ktorý mi dal Ban už nie je naďalej členom AT tagujem tuna @SedliX ktorý mi na minulom témate dovolil ho tagnúť. Budem rád za akúkoľvek odpoveď.

29.9.2022 17:39
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Alinko

Hráč

3
29.9.2022 17:54, naposledy upraveno 29.9.2022 19:45 uživatelem Alinko

Ja už neviem kdo mi presne tan ban dal takže tu tagujem aj @Puding


Powered by LeoSight IFS
LT~26