Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


eplik

Hráč

35
2.10.2022 09:20

Čau ahoj.

29.9 som v čase 19:40 obdržal ban na 336 hodín od Rataja. Presnejšie za Metagaming, troll, pravidlo č.0. Nebol som potrestaný len ja, bolo nás viacej a všetci sme boli potrestaný za to isté, čo nechápem a preto sa tu idem obhájiť, pretože som účinkoval v úplne inej RP akcii ako ostatní zabanovaný.

Všetci sme chceli RPiť rozvozcov pizzy, ale aby to nebolo tak jednoduché, tak v druhej minute účinkovania na mojej postave pri mne stál celý policajný zbor kôli tomu, že mám na sebe pizza oblek. (pred tým ako ma polícia chytila som si chcel ísť do Bluberry dať job poslíčka s pizzou.) Moja postava sa zľakla a tak sa skovala do bellevillu do záchodovej kabínky kde sa zamkla. Po vyrazení kabínky ma spútali, prehľadali a odviedli do policajného auta.

Moja postava nechápala prečo je omezovaná a tak začala odvrávať príslušníkom policajného zboru a klásť rôzne otázky. (mohlo to vyznieť ako troll, ale určite to nebol môj zámer). Po prevezení na stanicu som bol na výsluchu, ktorý trval asi päť minúť a tak ma odviedli do ciel, kde sa následne rozhodli ma prepustiť. Hodil som si recon a pri napájaní som zistil, že som bol zabanovaný.

Všetky pravidlá, za ktoré som bol potrestaný poprieram a niesom si vedomí, že som ich porušil. 

 

@Rataj

eplik

Hráč

35
6.10.2022 15:24

@Rataj, neviem či si túto žiadosť už čítal, alebo nie ale chcel by som iba podotknúť, že už som si odsedel týždeň z trestu. Žiadnu vinu necítim a stále si myslím, že som nič neporušil. Bol by som rád, keby si sa k tomu vyjadril.

8.10.2022 13:16

Stejně otřepané výmluvy znovu a znovu. Vaše skupina jasně trollila absolutně nehodnotným RP. Byla to pouze cílená provokace a teď se snažíte vymluvit na úplnou hovadinu, kterou vám neuvěří snad nikdo.

Nevysvětlil jsem to dost jasně zde: https://leosight.cz/forum/topic/11939?

Kdybyste se raději přiznali a přesvědčili nás o tom, že už se to opakovat nebude (čemuž bychom vzhledem k vaší historii stejně asi nevěřili), dalo by se o nějakém zkrácení možná uvažovat. S takovýmto přístupem však určitě ne.

Nevím jestli našim pravidlům prostě nerozumíte, nebo se snažíte jen vykecat, ale v obou případech bych doporučil si je přečíst (znovu - jestliže jste je tedy už někdy četli a pokud ne, tak teď je správná chvíle se do toho pustit).

Zbývá ještě necelý týden na to, abyste se nad sebou zamysleli, poučili se a vrátili se pak na server hrát RP dle pravidel. Na svém kontě máš už 14 banů a věř, že "blbnutí" ti prostě neprojde.

Žádost zamítám a zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~47

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024