Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Special Transport Group


UrciteNeHudec

Hráč

20
2.10.2022 19:13, naposledy upraveno 2.10.2022 19:41 uživatelem UrciteNeHudec

                                      

Special Transport Group
Co nabízíme?
nabízíme vám projížďky plachetnicí či sportovní lodí nebo převozy v luxusní limuzíně s pitím a jídlem v ceně!
Momentálně nabízíme soukromou ochranku která vás bude chránit vždy při jakékoli situaci.
 

Ceník

Plavby lodí (s pitím i jídlem)     půl hodiny plavby za 29.999kč za osobu
                                                    hodina plavby za 45.999kč za osobu
                                                    více času domluvou
Přeprava limuzínou (s pitím a jídlem)     hodina přepravy za 9.999kč
                                                                    2. hodiny přepravy za19.999kč
                                                                    více času domluvou

Ochranka     2. Hodiny ochranky za 41.999kč
                      3. Hodiny ochranky za 59.999kč
                      Více času domluvou


Příplatky 

Ochranka k limuzíně za 9.999kč
Večerní romantika na lodi za 39.999kč 


Balíčky

Cesta limuzínou s výletem na lodi za 31.999kč



Kontakty 

 Majitel Hudec: 676267 

Spolumajitel Vynter: 824747

Holysek udělil za tento příspěvek varování: Chybí ti zde IC jméno.
2.10.2022 19:35

Dobrý večer pán.... vlastne ani neviem kto mi firmu predstavuje. Asi by bolo vhodné to pri tom kontakte napísať, aby som vedel s kým mám tú česť. Chcel som vám ale povedať niečo iné, v tomto odkaze vám zasielam obrázok, ktorý by vám snáď mohol zlepšiť celkový vzhľad. Trvalo mi to v prepočte asi 15 sekúnd.

-Badinský


Powered by LeoSight IFS
LT~20