Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o skrátenie banu.


Chaoss

Hráč

50
3.10.2022 14:25, naposledy upraveno 3.10.2022 16:47 uživatelem Chaoss

Zdravíčko, 

dňa 29.9 o čase 19:38 som dostal 336hodinový ban za Metagaming, troll, pravidlo č. 0 + č. 11 od Rataja. Prišiel som tu obhájiť sám seba, zároveň by som chcel zažiadať o skrátenie trestu, či prípadne úplný unban, s ktorým až tak nepočítam. 

O večerných hodinách som sa rozhodol s mojimi kolegami založiť postavy stým, že by sme si chceli zarábať prácou pizza poslíčka (K čomu som sa ja sám nedostal, pretože som dostal ban cestou k autoškole). Moja postava Koloman Gulazsi sa chvíľku poflakovala pred Bellevillom, kde svojim kolegovcom vyprávala o ťažkom dni a zároveň vyprávala na policajtov, prečo na nich len tak blikajú a prečo ľudia tak divno zazerajú. Keď som tak pozeral  logy z mojej postavy a hľadal, čo som spravil zle, tak som tam nenašiel ani kúsok niečoho, čo by ten troll naznačovalo. Je mi jasné, že to mohlo na prvý pohľad tak vypadať, ale nebolo to  mojim úmyslom. K údajnému metagamingu, niesom si ničoho takého vedomí, v IC chate sme sa rozprávali normálne a snažil som sa komunikovať tak, ako by sa malo. Netuším, kde sa vzal a prečo ho tam mám. 

K záveru. Za tých pár dní som si uvedomil, že to bola blbosť a nemal som niečo takéto začínať. Ospravedlňujem sa každému, komu som nejakým spôsobom skazil RP a znechutil ho. Budem veľmi rád, pokiaľ by mi to Rataj aspoň skrátil. 

Na vyžiadanie admina určite dodám logy. 

(Ping: @Rataj

 

8.10.2022 13:16

Stejně otřepané výmluvy znovu a znovu. Vaše skupina jasně trollila absolutně nehodnotným RP. Byla to pouze cílená provokace a teď se snažíte vymluvit na úplnou hovadinu, kterou vám neuvěří snad nikdo.

Nevysvětlil jsem to dost jasně zde: https://leosight.cz/forum/topic/11939?

Kdybyste se raději přiznali a přesvědčili nás o tom, že už se to opakovat nebude (čemuž bychom vzhledem k vaší historii stejně asi nevěřili), dalo by se o nějakém zkrácení možná uvažovat. S takovýmto přístupem však určitě ne.

Nevím jestli našim pravidlům prostě nerozumíte, nebo se snažíte jen vykecat, ale v obou případech bych doporučil si je přečíst (znovu - jestliže jste je tedy už někdy četli a pokud ne, tak teď je správná chvíle se do toho pustit).

Zbývá ještě necelý týden na to, abyste se nad sebou zamysleli, poučili se a vrátili se pak na server hrát RP dle pravidel. Na svém kontě máš už 13 banů a věř, že "blbnutí" ti prostě neprojde.

Žádost zamítám a zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~28