Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o udelenie UnBanu - SovietDog


neznamy#4744

Smazaný účet

6
4.10.2022 16:58

Na začiatok svojej žiadosti by som sa chcel ospravedlniť za svoje arogantné správanie prípadne za narážky v predchádzajúcich žiadostiach.

 

Úvod

Už nejaký čas som členom tejto skutočne krásnej komunity ktorá je tvorená hráčmi a kvalitným scriptingom. To čo mi Skimo dalo nie sú a nikdy neboli majetky autá či herné peniažky. Skimo mi dalo možnosť spoznať množstvo ľudí ktorých som mohol nazvať priateľmi. Medzi nimi aj @Puding @Lexikonn a ďalší

Skimo mi dalo možnosť prejaviť svoje schopnosti dalo mi možnosť presadiť sa a ja som tieto možnosti využil no práve opačne.

 

Opis situácie

Pochybil som zas a znova. To že ma celá situácia neskutočne mrzí je len pravdivé tvrdenie. Vedel som že z celej situácie ktorá nastala sa nedostanem inak ako s banom no aj tak som pokračoval v stupídnom jednaní a arogancii za ktorú sa znovu ospravedlňujem.

Celá situácia začala s tím že som si chcel kúpiť zásobníky do Glocku. Na vysielačke spoločnosti sme mali aj zamestnancov PSA o čom som ale nevedel a prišiel som na dohodnuté miesto na ktorom mi mal zamestnanec Cornettu dať dva zásobníky. No skôr ako k niečomu došlo na mieste boli 3 policajné autá a kopa hráčov od PSA. Spoločnosť Cornett vlastnila 2 vozidlá Audi pre Security a tak som si zobral jednu z nich v domnienke že je to práve tá ktorá je vybavená pancierom na sklách a dverách no na moje počudovanie som si vzal práve to druhé bez ničoho. U Reštaurácie som sa otočil a snažil som sa využiť sklbinku v blokáde no neúspešne. Po nárazoch som pokračoval bez Injuries ((Aj keď som nemal ikonku)) a následne som bol zastrelený na čo som sa odpojil.

 

Vyjadrenie

Moje konanie ma mrzí. Mrzí ma fakt že som hráčom uškodil a že som nedokázal zniesť "prehru" a blbo som sa odpojil. Skutočne ma celá situácia mrzí rád by som si na Skime znovu zahral aj keď už určite nie tak aktívne ako kedysi.

 

@SovietDog -> Tebe by som sa chcel ospravedlniť za všetky problémy a potiaže ktoré som svojimi žiadosťami a svojím prístupom spôsobil. Viem že je tvoja práca banovať hráčov dávať na server pozor a triediť dobrých od zlých ešte raz sa ospravedlňujem.

 

Prisľubujem že v prípade UnBanu sa rovnaká či podobná situácia opakovať nebude.

 

Ďakujem za prečítanie - Darky

16.10.2022 23:53

Dostaneš poslední šanci.. S tím že tě budu ale sledovat, Jeden přešlap a už se zde znovu neobjevíš.


Powered by LeoSight IFS
LT~30