Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Skracení banu 5h


5.10.2022 18:55

Dobrý večer chtěla bych to alespon zkusít

PROČ ŽADOST O Skracení banu ? A DUVOD ? 

Skracení banu  ŽADOST:    Určítě si uvědomují co jsem udělala a chtěla bych poslední šancí na skracení 2h Banu      určítě se to oprakovát nebude udělala jsem docela hloupou věc kterou si zapamatují že znova to neudělam             budu na to myslet

 

Jak jsem Dostala ban  ? 

:  Tak řeknu to lehce jak to bylo zapla jsem Počítač a za par minut jsem driftnula otačku u Autoškoly jenže jsem se ničeho nedotkla  a hned předek byl zničenej šla jsem a fixnula jsem to bez Erpení Opravení auta 

Došlo my v hlavě že jsem to nezaerpila a chtěla jsem to nák spravít abych mohla to za erpit znovu

@magovec se rozhodl že mi da ban na -5Hodín- 

Magovec ma pravdu určítě se to znova nestane Budu na to myslet.

Jestli by to šlo prosím Skracení banu na -2Hodín-

 

Děkuji @magovec                                                                               Přejí hezkej zbytek dne ✨

5.10.2022 20:19
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
5.10.2022 20:40

Já si nemyslím, že bys úplně zapomněl/a. Úmyslně jsi najel/a do veřejné garáže v Montgomery, tam jsi prostě přes mechanic modul opravil/a auto a jel/a jsi prostě dál. Tvá historie je taky dlouhá, takže bohužel žádost zamítám a zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~29

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024