Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Výběrové řízení na post vedení GIBS


Alfondra

Hráč

37
22.5.2020 00:39

Vážení občané,
s platností od půlnoci 22. 05. 2020 ministerstvo vnitra České republiky vyhlašuje výběrové řízení na post vedení generální inspekce bezpečnostních sborů. Výběrové řízení je vyhlášeno z důvodu odvolání předchozího vedení za neplnění pracovních povinností. Konec výběrového řízení je stanoven na 25. 05. 2020 ve 13:00

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Zkušenosti s prací bezpečnostních složek
  • Trestní bezúhonnost
  • Věk minimálně 31 let

Náplň práce:

  • Vedení a správa inspektorů
  • Kontrola a dozor nad bezpečnostními složkami
  • Kooperace s bezpečnostními sbory a složkami IZS
  • Kooperace s ministerstvem vnitra a vládními orgány

Své životopisy a motivační dopisy (Proč zrovna vy) zasílejte do tohoto tématu.

Derekrulek

Hráč

3
22.5.2020 02:17

Dobrý den jmenuji se Diego Sanchez

Studoval sem, Vojenskou Střední školu a Vysokou odbornou školu.

Pracoval sem v minulých městech České Republiky jako Policista, Městská policie, GIBS, také u Armády mam toho za sebou spousta takže vím co IZS složky musí dělat, měli by dělat a co by měli splňovat.

Zkušenosti mám rozmanité, znám veškeré zákony České Republiky.

Jsem bez Trestního rejstříku takže jsem čistý a poctivý člověk který nedělá nelegálni věci.

Bohužel mi je 26 let, jestli to vadí tak to bude asi problém.

 

Jinak proč já?

Jsem zkušený, aktivní, pracovitý a šikovný člověk teda podle mě. Jestliže bych měl zaměstnávat lidi tak bych si je prozkoušel od A až po Z, aby u GIBS pracovali zkušení lidé kteří už něco mají za sebou a ví co se v takové práci naplňuje.  

Omlouvám se dále mě nic nenapadá. Přeju krásný zbytek dne. S pozdravem Diego Sanchez.

Pat000

Hráč

22
22.5.2020 09:01, naposledy upraveno 22.5.2020 09:05 uživatelem Pat000

                                                        Žiadosť o zamestnanie na post vedenia GIBS

 

Titul: Ing.

Meno: Jamal

Priezvisko: Johnson

Vek: 34

Telefónne číslo: 379 788

Vzdelanie:

2002-2007 -Stredoškolské: Stredná odborná škola ekonomická, Ekonóm;

2007-2012-Vysokoškolské, Fakulta sociálnych a ekonomických vied

Schopnosti a zručnosti:

- Práca na PC 

- Ekonomika 

- Schopnosť komunikácie s ľuďmi

- Pracovitosť

 

Niečo o mne: Volám sa Jamal Johnson, mám 34 rokov a mám skúsenosti v oblasti počítačov, ekonomiky a managementu. Som schopný komunikácie s ľuďmi a riešením ich problémov. Bol som v 1 firme vedením, takže mám skúsenosti v tejto oblasti. Som pracovitý a chodím do práce rád a včas. Uchádzam sa o prácu na tomto poste, pretože viem, že niekoho takého hľadáte a myslím si, že mám správne skúsenosti a schopnosti a dokážem viesť túto firmu a tým zaistiť a obnoviť správny chod tejto firmy, aby znovu ožila a začala vykonávať svoju prácu. Pracoval som v managemente a mám schopnosti v komunikácii, takže si myslím, že by sa mohli upraviť zamestnanci a motivovať ich, aby znovu začali chodiť do práce.

Plány do budúcnosti:  Chcel by som zaistiť opäť chod firmy, keďže aktuálne to nikto nerieši a nemotivuje svojich zamestnancov k práci GIBS. Chcel by som ako člen GIBS zaistiť, aby štátne zložky správne fungovali a motivovať ich k správnej práci, aby svoju prácu vykonávali správne a zodpovedne. Dokážem riešiť problémy, takže si myslím, že keď za mnou príde nejaká štátna zložka s problémom, pokúsime sa ju riadne a slušne vyriešiť. Chcel by som vyriešiť chod ZZS, keďže mám skúsenosti, kde bolo treba ZZS a nikto neprišiel, tak by som ich chcel motivovať k práci, prípadne to riešiť s vedením, aby si svojich zamestnancov preskúšali a motivovali ich, aby dostali chuť znovu pracovať a pomáhať občanom tohto mesta.

 

S pozdravom: Jamal Johnson

22.5.2020 17:41, odstraněno 25.5.2020 17:17 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kubby

Hráč

57
22.5.2020 18:01

Žádost o vedení Generální Inspekce Bezpečnostních Sborů

Curriculum vitæ (ŽIVOTOPIS)

--Osobní Údaje--
Titul před jménem: Mgr.
Jméno: Michal
Druhé Jméno: XXX
Příjmení: Steinwald
Titul za jménem: XXX
Datum narození: 22.3.1975
Místo narození : Praha, Česká republika.
Tel.Číslo: 836654
Trvalé bydliště: N/A

--Pracovní Zkušenosti--

2001-2006 - Policie České Republiky - Oddělení Hlídkové Služby
2006-2008 - Policie České Republiky - Tým Krizových Interventů 
2008-2009 - Policie České Republiky - Útvar Rychlého Nasazení 
2013-2018 - Generální Inspekce Bezpečnostních Sborů 
2019 - Armáda České Republiky - 31. Motostřelecký pluk San Andreas
2020 - Městská policie hlavního města Prahy  (Funkce: Náměstek pro výkon služby, Hodnost: Vrchni policejní rada)

--Vzdělání a Kurzy--

Vzdělání:

1981-1990 - Základní škola v Praze.
Stav studia : Ukončený

1990-1994 - Střední Škola - Bezpečnostně právní akademie v Plzni.
Stav studia : Ukončený

1994-2000 - Vysoká škola - Právnická fakulta Univerzita Karlova v Praze.
Stav studia: Ukončený

Kurzy:

Sebeobrana: HAND TO HAND COMBAT AND GUN RETENTION, EXPANDABLE BATON, SELF-DEFENSE SCENARIOS

Střelecké:
PISTOLE - DYNAMIC PISTOL 1, DYNAMIC PISTOL 2, DYNAMIC PISTOL 3, DYNAMIC PISTOL 4, LOW LIGHT
PUŠKY - DYNAMIC RIFLE 1, DYNAMIC RIFLE 2, DYNAMIC RIFLE 3, DYNAMIC RIFLE 4
BROKOVNICE - TACTICAL SHOTGUN
SNIPER - BASIC SNIPER, PRECISION SNIPER, URBAN SNIPER, LONG RANGE SNIPER
SPECIÁLNÍ - CQB LIVE FIRE, NVGTAC, TEAM WORK, VCQB

Taktické:
BUDOVA - ACTIVE SHOOTER CIVILIAN, ACTIVE SHOOTER LE, CQB, CQB ADVANCED, FIBUA, HOME DEFENSE, SWAT WEEK, TACTICAL RAPPELING, TACTICAL RAPELLING ADVANCED
LES - SMALL UNIT TACTICS, SMALL UNIT TACTICS ADVANCED, TACTICAL TRACKER
OCHRANA - CLOSE PROTECTION, PERSONAL SECURITY DETAIL
VZDUCH - AIR ASSUALT BASIC

Zdravotnické: COMBAT LIFESAVER, COMBAT LIFESAVER ADVANCED, TACTICAL EMERGENCY CASUALTY CARE

Ostatní: ARMORER, SURVIVAL, TACTICAL DRIVING

(O všech kurzech má osoba certifikáty od Hard Task-u)

--Dovednosti--
Jazyky : Český - Rodilý mluvčí
            Anglický - Pokročilý
            Slovenský - Pokročilý
Jiné : Řidičský průkaz skupiny B, práce ve Wordu, Excelu.

 

Proč zrovna já?

Vzhledem k tomu, jak jsem již ve výše uvedeném životopisu uvedl, tak zkušenosti v Generální Inspekci Bezpečnostních Sborů (dále jen „GIBS“) mám.

Vzhledem k tomu, že co se týče vedení zkušenosti mám, jelikož momentálně jsem ve funkci Náměstka pro výkon služby v Městské policii hlavního města Prahy

Jelikož momentálně jakožto Náměstek pro výkon služby v Městské policii hl. m. Prahy bych řekl, že k občanům hlavního města Prahy, a nejen občanům se chovám, tak abych zachoval jejich čest, a nadále v tomto chci pokračovat, a také k tomu, že GIBS momentálně nikdo nevede, a celá instituce mi přijde, že je neaktivní, tak bych neaktivitě GIBS zabránit, a obnovit jí, aby vše co se týče Policie České republiky (dále jen „PČR“), a části Hasičského Záchranného Sboru (dále jen „HZS“) nemuselo řešit Ministerstvo Vnitra České republiky (dále jen „MVČR), a aby MVČR  vypomohla GIBS v tomto. Nadále také chci nabrat schopné lidi, kteří vědí co GIBS dělá, a jaké má pravomoce a povinnosti příslušník GIBS. Také vědí kterým zákonem GIBS se řídí, a znali samotný zákon, také aby měli minimálně vysokoškolské vzdělání, a měli již předešlé zkušenosti v podobném oboru.

Nadále chci taktéž dělat konzultace s předsedou vlády, kterému se samotná GIBS zodpovídá.

Nadále chci taktéž dělat konzultace s členy GIBS, kteří mi budou sepisovat každý týden jejich činnost.

Nadále chci taktéž provádět zkoušky spolehlivosti u členů bezpečnostních sborů, o kterých budou sepsány záznamy, které budou poté zaslány předsedovy vlády, a založeny do archivu.

Nadále taktéž chci dohlížet na výcvicích jednotlivých bezpečnostních sborů, kde se bude dohlížet hlavně na postupy instruktorů, kteří budou dané výcviky vést.

 

Pro: Ministerstvo Vnitra České Republiky (MVČR)

Sepsáno: 22. května 2020

Od: Mgr. Michal Steinwald

 

 

 

 

 

lidovec

Hráč

5
22.5.2020 20:11, naposledy upraveno 24.5.2020 21:09 uživatelem lidovec

JUDr. JAMES COOL, CSc.

PRAHA 1

736737


Souhrn dovedností:

Po fyzické a psychické stránce jsem velmi vyspělí. Umím rychle běhat a plavat. Jsem vůdčí osobnost ale ke svým kolegům jsem ohleduplný. Dbám na pilnost a důmyslnost pro práci.


Vzdělání:

Absolvoval jsem Vyšší a Střední Policejní školu v Hulíně. Potom jsem studoval na Právnické fakultě v Olomouci. Mám kurz práce v kolektivu a vedoucí kolektivu.

 

Jazyky:

(Britská královská) Angličtina: rodilý mluvčí

(Německo) Němčina: pokročilý

Čeština: pokročilý, dá se říct rodilý mluvčí

 

Zkušenosti:

Policie České Republiky
Plukovník SKPV
U SKPV jsem pracoval velmi pilně a řádně za celou dobu na mě nebyla podána ani jedna stížnost.


Ocenění a reference:

Vyznamenání krajské ředitelství PČR

Toto vyznamenání jsem dostal za profesionální přístup k práci a vedení kolektivů.

23.5.2020 01:45, naposledy upraveno 23.5.2020 01:45 uživatelem Onrix

Životopisný list

Tituly před jménem: Ing. JUDr. 

Jméno: Suge

Prostřední jméno: James

Příjmení: Wellder

Tituly za jménem: MBA

Místo a datum narození: 14.2.1981 Praha, Česká republika.

Vzdělání

3.9.2015 - 31.8.2018: CEMI - MBA - Bezpečnostní a krizový management

3.9.2006 - 31.8.2011: Ekonomická fakulta Univerzity Karlovy

3.9.2000 - 31.8.2005: Právnická fakulta Univerzity Karlovy - Rigorózní zkouška 31.6.2006

3.9.1996 - 31.8.2000: TRIVIS - Veřejnoprávní ochrana 

Pracovní zkušenosti

1.1.2019 - 1.1.2020: Generální inspekce bezpečnostních sborů - Komisař


Dovednosti:

Počítačové programy nebo jazyky:

Excel: pokročilý (tvorba kontingenčních tabulek a složitějších výpočtů, tabulek a grafů)

PowerPoint: Expert (tvorba prezentací a prezentování před klienty)

HTML, CSS, PHP

Ostatní dovednosti:

Vedení týmu

Komunikativnost

Řidičské oprávnění typu A, B

 

 



Suge Wellder

 

Konec životopisu |


Proč zrovna já ?

 

Těch důvodů je dle mého dostatečně. 

Zkušenost v oboru

Tady by jsme se mohli bavit hodně dlouho, o tom jaké případy řešil. Za rok v generální inspekci bezpečnostních sborů jsem se přiučil mnoho věcí. Dle mého zkušenosti jsou dostatečné na to, abych mohl inspekci vést. 

Trpělivost

Dalším - v celku důležitým faktorem je trpělivost. Co si tady budeme nalhávat, někteří příslušníci státní policie mohou být arogantní (Tohle není mířeno na žádnou osobu), a proto je vyžadována při šetření případu kde jsou zapojení dost velká trpělivost na to, aby jste při šetření případu neudělali chybu. Tuhle vlastnost dost lidí v IZS či bezpečnostních složkách postrádá.

Motivace

Má motivace je velice prostá. Pokusil bych se vybudovat dobrý vztah mezi policií a generální inspekcí. Chtěl bych zařídit, aby členové takzvaně "nebuzerovali" příslušníky státní policie. Místo "buzerování" to v klidu vyřešit, a zbytečně nestresovat příslušníky státní policie.

Zaučování nováčků

Chtěl bych si vytvořit tým, který si bude navzájem pomáhat a řešit případy společně. Chtěl bych vzít do inspekce lidi, co nikdy v generální inspekci nebyli a chtěli by nabrat nové zkušenosti, Nováčky bych osobně zaučoval a případně bych si je postupně zkoušel.

 

 

 

 

                          

 

 

Alfondra

Hráč

37
25.5.2020 21:54

Vážení žadatelé,
děkujeme za hojný zájem o post vedení GIBS. Nyní bude probíhat vyhodnocování žádostí a jednotlivých žadatelů, prosíme o strpení.

Buďte prosím připraveni na osobní pohovory, kterou budou probíhat od 29.05. 2020.

 

Doc. MUDr. James Martinez Ph.D - Ministr vnitra a zdravotnictví

Alfondra

Hráč

37
3.6.2020 23:11, naposledy upraveno 3.6.2020 23:11 uživatelem Alfondra

Vážení žadatelé,
po vyhodnocení všech žádostí a přezkoumání všech uchazečů je mi ctí Vám oznámit, že novým vedení Generální inspekce bezpečnostních sborů se stává pan Mgr. Michal Steinwald. Gratulujeme a přejeme mu mnoho štěstí a spoustu dobře splněné práce.

Všem žadatelům ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho štěstí v budoucím profesním i osobním životě.

 

Ministr vnitra a zdravotnictví - Doc. MUDr. James Martinez Ph.D


Powered by LeoSight IFS
LT~96

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024