Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN / skracení


15.10.2022 10:45, naposledy upraveno 15.10.2022 13:44 uživatelem El1skaBUMBAC

Dobrý den 

Chci zkusit alespon tohle

Příznávam se že Historií Bánu mam dost 

ale dneska to chci alespon zkusit.

 

(JAK TO ZAČALO ?)

Takže chci vám tu napsat co a jak se stalo.

z Liuzem Clancy jsme odešlí z baráku ven kousek od mg Nemocnicí měl Gunu na stejně 

capek z Evo autem přijel a napsal /do mohl vidět gunu ? Liuz jestli se nepletu tak napsal /do s

Tak ten capek zavolal PSA že má zbrán ten -LIUZ- tak jsme šli do auta a už příjela PSA  -PSA UDĚLALA TO ŽE AT ZASTAVÍ NA KRAJNICI atd.. -

Tak liuz zastávil   Odepnul pas zebral gunu do ruky a rostřílel psa jelikož pak ujel....       Jinak Nic jsem nedělala jen jsem tam v autě seděla nic vic

                  

(Proč chci skráceni neboli bán ?)

Ano máte pravdu Historií bánu mam a určítě se polepším Bylo to nedorozumění

Nevím proč jsem dostála zrovna já ban Neříkam že jsem něco neudělala ale možná jsem něco udělala

ale to pravě nevím co Takže ja se chci zeptat  Přala bych si alespon skracení Trestu Nebo unban.

Každej člověk ma dostat Druhou a poslední šanci.

 

Kdo mi dal ban ? 

@Dzardys ✅ Doufám že tohle čteš a přeji ti hezkej den 

 

Zde ukážu fotku ⬇️

 

tohle je asi pro mě vše tak budu ráda za odpověd

Děkuji.. ❤️

zdenekgabco

Hráč

1
15.10.2022 12:39

Ahoj, PavelMachan 

Muj nazor jenom 

Dobře jsi to už trochu napsal cením

Phobios udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování k žádosti o unban.
15.10.2022 18:59

Tak, nebudu to nějak protahovat.

Důvod svého banu vidíš, najít jej můžeš mimo jiné i v pravidlech Skima pod číslem osm. Nemusíme tedy nějak debatovat o tom, jestli je to důvod legitimní či nikoli. Můžem se však pobavit o tom, proč jsem vám měl dát ty tresty ještě delší.

PSA vás zastaví a hráči ve policejním vozidlu crashne hra. A co vás jako dva inteligentní tvory napadne? Ujet. To jsem vyřešil jednoduše, portl jsem vás zpět.

Dokonce mi snad s tvým kamarádem čtete myšlenky, protože jsem si neodpustil poznámku do frakčního chatu.

No a rozebereme si to z pohledu policistky, co ty na to?

Nejenže tam tedy nevidím žádnou interakci, po níž byste měli sebemenší právo hráče zastřelit, ale dokonce jste hráče zastřelili i přes fakt, že vás požádal o to, abyste chvilku počkali. Oukej, vesměs ten druhej bod vůbec nemusíme řešit, to, že hráč vyvolal OOC situaci je spíš jeho chyba. Na bodu jedna to každopádně nic nemění.

Bude-li se něco podobného opakovat znovu, očekávejte přísnější tresty.

Žádost zamítám, brzy ti ban vyprší. Přeji hezký den.


Powered by LeoSight IFS
LT~32