Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban SovietDog


HERBIE

VIP

29
15.10.2022 14:39

Zdravím, tady CZHERBIE

  • Chtěl bych zažádat o unban od administratora @SovietDog
  • Chci se omluvit za moje arogantní chovaní na discordu,které nebylo v pořádku vůči tomu,že jsem se vydával za helpera a lhaní adminovi při psaní na discordu.
  • Tím pádem se ti velmi omlouvám Soviete ,že jsem ti lhal¨ a helperovi se omlouvám za to ,že jsem se za něj vydavál.
  • Udělal jsem dosti velký bordel a znepříjemnil hráčům na serveru hru.. Za to se samozřejmě omlouvám..
  • Jsem si vědom své chyby, ale jak se zde často píše, tak skoro každý by měl dostat šanci.
  • Rád bych se navrátil k mojí oblibené hře a serveru..na kterém jsem napáchal hodně škody a problémů,administrátoři měli semnou hodně práce jelikož jsem měl cca 25 banů
  • Chtěl bych znova začít stímhle RP a posunout se dále a hodlám změnit můj přístup k RP na skimu a můj přístup k Leosight Komunitě ,pokud se na mně hráči zlobí tak se jim omlouvám.

Záměr?

Rád bych si požádal o zrušení permanentního banu nebo o zkrácení

a zahrál si na serveru skimo bez porušení pravidel a hrát kvalitně co nejvíc mohu.

CZHERBIE

 

 

 



15.10.2022 20:59

máš za sebou už jednu permu a tohle je druhá, řekl bych že jsi druhou šanci jíž dostal. Ode mě už jí v žádném případě nečekej.


Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024