Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sťažnost na Helpera Sandleríno a R.B.S

1 2



Helter

VIP

15
23.5.2020 15:24, naposledy upraveno 23.5.2020 16:52 uživatelem Helter

Zdravím. Takže dostal som mute od helpera R.B.S za spam. 

Snažil som sa to riešiť po dobrom na Discorde, ale bohužiaľ sa pridal Sandleríno ktorý si nenechal povedať, aj keď mu pár hráčov povedal, že to je vlastne to isté. - viz. ich spam 

On mi vysvetľoval, že reagovali na meme, a že to je úplne niečo iné ako to, čo som ho označil ja s otazníkmi. What?? To je dobrá blbosť. Je to úplne to isté, ako on spamoval. Oni reagovali na meme, ja som reagoval na jeho správu. Potom keď som mu povedal, že má protekciu, a že nemôže dostať mute, tak MI DAL MUTE NA 7DNÍ.

 

Konverzáciu si môžte prečítať na Discorde v #diskuze, pokiaľ by Sandleríno svoje správy zmazal, môžem dodať screeny.

 

Edit: Sťažnosť je len na Sandlerína. R.B.S vlastne nič zle nespravil.

Lofanek

Hráč

31
23.5.2020 15:33

V skratke sa vyjadrím

  • každý administrátor má trestaciu latku inak vysoko, pre niekoho je adekvátny trest na 15 minút, inému na 7 dní
  • "???????" a ":DDDDDDD" sa z jedného uhľa pohľadu dá brať ako to isté, ale z druhého zas nie
  • administrátor má naozaj posledné slovo, keď Sandleríno napíše, aby si to prestal riešiť tak to proste prestaneš riešiť
  • osobne by som ti už len za to, že si po ukončení trestu nabehol na discord a začal si si "uťahovať" z Toasta dal nie mute, ale ban
  • pokiaľ nesúhlasíš s trestom administrátora, tak miesto tvojich arogantných poznámok na discorde si mal rovno ísť na fórum a napísať komplexnú sťažnosť, ktorá má hlavu a pätu a hlavne s podloženými dôkazmi (čo si urobil až teraz)

 

Helter

VIP

15
23.5.2020 15:42

V skratke sa vyjadrím na tvoju odpoveď @Lofanek

  • Je mi jedno, že mám mute. Ukazujem tu nespravodlivosť, že ja som ako hráč dostal mute, ale on nie.
  • Z druhého zas nie? Považuje sa to ako spam? Ano. Ja som za to dostal mute, takže by on mal dostať tiež.
  • To je pekné, že má posledné slovo. Chápem to, ale pokiaľ mu to vysvetľovali hráči, tak by sa mal nad sebou zamyslieť a uvedomiť si chybu, a hlavne ego dole.
  • Osobne, neosobne, to ma nezaujíma. Nezačal som si z neho uťahovať, iba som chcel vysvetlenie. Ako som vravel v sťažnosti, chcel som to riešiť normálne, bez sťažnosti, ale keď to inak nejde.
  • Nebol som arogantný. Požadoval som vysvetlenie.
23.5.2020 16:25, odstraněno 23.5.2020 16:33 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Helter

VIP

15
23.5.2020 16:51

@neznamy#5 Ano, v pohode, po pár hodinách keď som sa nad tým zamyslel a nekonal rozvážne, tak som si uvedomil, že to spam je. Na teba sa nesťažujem. Meno príspevku upravím. Sťažujem sa len na Sandlerína, ktorý je neschopný a myslím si, že na ten jeho post by si mal ešte trošku počkať. Spamoval a následne argumentoval úplne odveci. Snažili sme sa mu to s hráčmi vysvetliť, ale on si išiel svoje.

Kanee

Hráč

7
23.5.2020 17:35, naposledy upraveno 23.5.2020 17:38 uživatelem Kanee

Nechci to už nijak rozebírat, Toast a Lofanek to udělali za mě , ale abych něco řekl , je rozdíl napsat *???????????* a *:DDDDDDDDDDDDDD* , otazník stačí jeden a já sám, když z něčeho chčiju smíchy, napíšu to co on, stížnost naprosto zbytečná. To že jsi dostal ještě k tomu mute na 7 dní , nemáš se čemu divit, když dostaneš mute *pouze* na 15min nebo kolik to bylo, nevím , proč jsi proti , bylo to oprávněně, ale ty se musíš ještě obhajovat, že on spamoval taky, nejsem na ničí straně ale tohle bylo NAPROSTO , zbytečné. 

KevinLuk

Hráč

4
23.5.2020 18:40

Nevím co tu řesíš takovou blbost ? Tak si tam dal plno otazníků dostal si mute no tak tvoje blbost nevím proč si tu stěžuješ na blbý :DDDDDDDDDD ja jo taky takhle napíšu když se směju tím że napíšeš víc déček znazornuješ tím to že se směješ nehorázne moc tim padem chcípeš smíchy sry ale tohle je zbytečný téma

Danielyk

Hráč

19
23.5.2020 18:45, naposledy upraveno 23.5.2020 18:46 uživatelem Danielyk

To je ostatně to, že někdo (ono mu určitě dojde že mluvím o něm) moralizuje celé dny na Discordu lidi aby nespamovali, nebo užívali správné roomky...

Pak to nakonec porušuje sám…

izerman

Hráč

15
23.5.2020 19:39

Za mě spam je když by napsal jeden otazník každou 1s po sobě rychle, ale když napíše otazníky v řadě v jedné zprávě a je jich tam "????????????????????????" tak to je spíše tak flood než spam ne?

jan38

Hráč

41
23.5.2020 19:57

co to je za stiznost to ze jsi tam dal vic jak jeden otaznik tvuj problem rozdil mezi tim ze je tam jeden ci milion otazniku rozdil neni ale me osobne by to taky nastvalo kdybych tam mel tolik otazniku odnekoho myslim ze staci jeden ci dva a sandlerino je dobrej dost mi pomohl tak jako pavot. takze tohle tema je proste nesmysl

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~86