Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

jan38


jan38

Hráč

41
17.10.2022 20:21, naposledy upraveno 18.10.2022 00:24 uživatelem jan38

Zdravím předchvili jsem dostal ban z duvodu nejakeho trash rp non rp injuries chci poukazat na to že jsem jel po silnici rovne ve velke rychlost a hra najednou mi spadla je možne že auto narazilo ale hra mi spadla.

potom co jsem dal restartovat hru už jsem byl zabanován

 

Pokud byl nejakej naraz je to možný ale to já už tu čast nevidel lebo mi to padlo vím že mi to crashlo když jsem byl na křižovatce u psa a benzínce v MG

 

A pokud se jedná o tu bouračku mužu za to že zaerpím zranění ale řidič neerpí že auto nejezdí a pokračuje dál v aute byli 4 bodové pásy. a bylo to male žduchnutí ten kdo naboural nás sám nic neerpil a jel dál

zasílám dukaz že my jsme injuries erpili. 

 

@Holysek

18.10.2022 10:30

Ahoj @jan38 , tyto bany a následné žádosti o unban mě víc a víc (de)motivují k tomu napsat nějaký obecný "návod" na RP autonehod. Nedivím se, že za RP injuries tohoto typu jsi dostal ban za nedostatečné RP, respektive TrashRP. Ať už se jednalo o lag, nebo pád hry - v každém případě ve většině vozidel ani není možné se bouchnout hlavou o volant, nebo o palubní desku a neznamená to tedy, že by se neměly injuries RPit žádné, ale prostě tohle RP typu "pásy cukly, bouchl se o volant, atd." jsou skutečně dosti mrzké RP. 
Do 12:18 vydržíš s banem a pak se ti sám ban zruší. Příště si pak určitě na tom RP dáš záležet víc. 

P.S. Napsat: Ten druhej odjel a nic neRPil bez adekvátních důkazů je naprosto bezpředmětné a ničemu to nepomůže co se unbanu týče. 


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024