Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Dobrý den chtěl bych se ke všemu přiznát


Sofiaxe

Hráč

1
18.10.2022 01:24

chtěl bych se přiznat k tomu že když jsem dostal ban tak jsem obešel ban ano vím je to trestne je to v pravidlech že ano ale ja kjsem byl v tu chvíly naštvaný tak jsem prsotě chtěl hrat na tom serveru že jo a nechtělo se mi čekat dva dny tak jsem se rozhodl že zkusím jíny učet neviplací se to chtěl bych se od srdce omluvit jestli byste mi zrušily premu a ttřeba daly nějaký jíny trest na nějakou dobu ale ne prosím permu už bych tam rad hral je tam spousta zabavy a moc rp a mě to baví vaš server je 10/10 nejlepší ze všech 

18.10.2022 10:36

Ahoj @Sofiaxe , Tvá žádost je no, není úplně nejlépe napsaná, takže ti tu tagnu administrátorku, která ban udělile - @Puding , aby tě třeba i poučila o tom, jak by měla taková žádost vypadat a vyjádřila se k tvému případnému odtrestání.

A také se hodí postnout takovýto obrázek do žádosti, kromě tagnutí příslušného admina:

Sofiaxe

Hráč

1
22.10.2022 20:25

dobrý den, chtel bych zazadat o unban nebo o skraceni banu z duvodu chtel jsem hrat s kamarady na vasem serveru ale pak jsem dostal ban a jelikoz jsem z intru tak jsem si kvuli tomu koupil na intr notas abych s nima mohl hrat jenze ted kdyz mam permu to je k nicemu protoze samotneho me hrat nebavi a v tu chvili mi nedoslo ze kdyz si zalozim novej ucet tak dostanu permu tudiz se omlouvam ze jsem se snazil obejit ban a moc vas prosim o skraceni ci odebrani perma banu dekuji budu rad za odezvu.

9.11.2022 17:20

Ahoj, tohle je tvůj druhý účet, na kterém máš nahranou doslova asi minutu. Permu máš jelikož jsi tento účet využíval k obcházení banu na tvém hlavním(Mirekcz). Na tom ti však ban již dávno vyprchal. Žádost je bezpředmětná, zamykám ji a zamítám. Hraj na původním účtu.
Pokud k tomu máš něco jiného, můžeš mi napsat na DC - Puding#3378


Powered by LeoSight IFS
LT~47

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024