Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Návrh na přidání autozesilovace

1 2



Bushino

Hráč

7
23.5.2020 16:06

Ahoj, měl bych návrh na přidání dalšího auto zesilovače, jelikož setvol 130 hraje v autě dobře ale venku to pořád hraje docela málo tak bych chtěl přidat setvol 200 což by bylo za odpovídající cenu 200 tisíc, tu beru podle ceny že volume +10 je 20 tisíc, ale záleží na adminovi jakou by dal cenu, myslím si že by i nebilo špatný 250 tisíc.

Právě jak jsem mluvil o tom že venku to moc nehraje tak si myslím že by toto ocenili hlavně takzvany "tuneři" který se chtějí prohánět v autě aby to venku pořádně řvalo, tak dekuji za komentáře a popřípadě nějaký nápady. 

Kanee

Hráč

7
23.5.2020 16:09

Zajímavý nápad, nicméně jelikož já mám rádio na /setvol cca 50, moje uši by to dlouho nevydržely, chápu tě a i přes to , že se asi pochčiju když sednu do auta které má rádio na /setvol 200, dávám že jsem pro 

Scor

Hráč

63
23.5.2020 16:39

Nejsem žádnej zastánce /setvol a to že, chtějí aby věděl celej server o tom co poslouchají tak taky nejsem zastánce. Protože by to dopadlo tak že, si daj /setvol 999 a pustí si tuto "skladbu". Stačí že, to hraje na pískovištích a není třeba aby takovéhle sračky hráli i na RPčku takže jsem PROTI.

Bushino

Hráč

7
23.5.2020 16:40, naposledy upraveno 23.5.2020 16:42 uživatelem Bushino

No jasně někdo nemusí hlasitou hudbu ale někdo by to zase ocenil, ale díky za podporu😀

Ještě mě napadlo že by se takto hlasitá hudba mohla po 10h pokutovat za rušení nočního klidu, a mohlo by se to brát i jako nelegální úprava že to například rozptyluje při řízení, ale myslím si že by to byla věc za kterou by hráči utraceli a byla by i +menší pracicka pro policii, ale mohlo by to být třeba hlavně nelegální na veřejných místech. 

23.5.2020 16:42
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Scor

Hráč

63
23.5.2020 16:44

@Bushino To není hlasitá hudba nýbrž hudební odpad a to že, lidi chtěj "zaujmout" tím že, budou vnucovat ostatním jejich oblíbenou hudbu tak nikdo neocení.

Bushino

Hráč

7
23.5.2020 16:45, naposledy upraveno 23.5.2020 17:15 uživatelem Bushino

No byl jen nápad za který by hráči neboli "tuneři" utraceli peníze a byla by práce pro policii a trošku adrenalin pro ty co to mají aby je zrovna nepotkali.

A @Scor právě proto jsem psal že by to bylo pokutovane na veřejných místech jako je třeba úřad, firma, atd. Nebo třeba ve městě úplně zakázané.

A byla by za to pokuta třeba 50-100 tisíc. 

KevinLuk

Hráč

4
23.5.2020 17:16, naposledy upraveno 23.5.2020 17:17 uživatelem KevinLuk

Jsem pro hodilo by se to na ty vetší srazy kdy se nejaká skupina sejde a udelaj si párty např. Venku 

Pustej si hudbu z aut která bude dobre slyšet venku. 

A když roleplay simuluje real život tak si asi nevezmete velkej reproduktor do sebou aby jste mely hudbu tam když to realně není kam zapojit 🤣😂😂🤣

Bushino

Hráč

7
23.5.2020 17:28

No to je pravda, když uz je zmíněno že je to RP a simuluje to Real život tak mi asi v reálu admin nezamitne dát si do auta muziku třeba že mi rozmlati okna😂😂tak nevím proč to simuluje reálný život když 80% návrhu aby se to přiblížilo reálnému životu je zamítnuto. 

27.5.2020 14:05
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~78