Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

šance o unban...


18.10.2022 21:25

Dobrý večer  chci se vrhnout co se dělo a proč jsem dostala bán 

l Jak to začalo ? l

Jezdila jsem po Los Santos  a vydělá jsem hráče který tam jezdil tak jsme si popovídali 

(IC CHATEM+OOC CHATEM)

domluvili  jsme si že si na chviličku  zahrajeme na PSA  ➡️ Hráč dělal že je psa  a naháněl mě z vozidlem už nevím jakým

ll Já jsem ujížděla tomu hráčovi po Los Santos městě celým a stalo se to že se mi jen tak převrátilo auto na střechu řešili jsme to chvilku z adminem IC jsme volali HZS a erpili atd jelikož nepřijeli HZS tak admin nám pomohl to dat na 4 kola vozidlo erpili jsme to že HZS přijela atd.. ll

⬇️⬇️⬇️

Tady se přiznávám že jsem par krát Opravovala vozidlo bez ERPENI OPRAVA AUTA 

a určitě jsi to uvědomuji co jsem udělala nebyl to dobrý nápad tohle dělat v hlavě mam to že se to už nestane a už nikdy nestane a určitě budu ERPIT OPRAVU AUTA.

Tohle bylo pro mě Poprvé ty blbosti v tom los Santos a tohle bylo aj naposledy

❤️❤️

(KDO DAL BAN ?)

Bán mi dala Osoba jménem➡️ @Pakandza .

Tady mate fotku na kolík dnu a hodin⬆️

⚫-Tohle se stalo poprvé a naposled.

Doufám že tohle čteš @Pakandza 

                                                                    Děkuji za každý komentář  ❤️💚

 

18.10.2022 22:31

Ahoj, ne. Sledoval jsem to 15 minut, těch porušení tam bylo moc, ban ti stejně zítra na večer končí. Ale být tebou nepokračuji ve stejném tempu. 


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024