Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


Daniel2002

Hráč

6
19.10.2022 13:39

Dobrý sice jsem byl agresivní jak debil ale zase mě prostě sere že vlastně dostanu permu jen za chujovinu? Prostě žádám o unban chci si s klukama normálně hrát jako. Sorry teda Dzardys ale taky pochop ze me to prostě vytočilo…nervy mám jen jedny a je toho poslední dobou na mě moc…rodinné problémy…hádky atd.. omlouvám se a žádám unban ale klidně ten 5ti denní ban ale ne permu to jsem se málem po…když vidim permu…

chodím k psychiatrovi a mám spoustu problémů mohu když tak poslat lékařský spis a fakt promiň když mám tzv. Zatmění neuvědomuji si co dělám říkám atd. V tu chvíli to nejde ovládnout beru na to prášky tak sorry a hezkej den a prosím aspoň to zkrať ale ne permu po tomhle jsem se dost poučil už

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Duplicitní téma - opakované zakládání žádostí v krátkém časovém rozmezí po výslovném zamítnutí

Daniel2002

Hráč

6
19.10.2022 13:40

Jsem prostě nemocnej debil na hlavu agresivní…nebudu říkat co fakt sorry beru na to prášky 

Pakandza udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 11.
19.10.2022 13:46

To, že údajně trpíš psychickými problémy, mne samozřejmě mrzí, nicméně není příhodné abys svou neschopnost společenského jednání a neznalost pravidel omlouval tím, že nějaké problémy máš. Nebudu konkrétní, ale s klidem řeknu, že tady v komunitě máme skutečně relativně vážný případ jakési psychické poruchy a pakliže ta dotyčná osoba je schopna své chování krotit a většinou zavčas pochopit, kdy má přestat, zvládneš to určitě i ty. Neznám však tvou diagnózu, neříkám to tedy jako doktor, říkám to jako racionálně myslící člověk.

Očividně jsem udělal dobře, když jsem ti to protáhl na permu, aspoň budeš mít víc času si urovnat záležitosti v osobním životě a od všeho si tak nějak odpočineš. Žádost o unban ti podruhé a naposledy zamítám, další si podej nejdříve 19. listopadu tohoto roku. Jakákoli další žádost adresována mé osobě nebo jinému členu AT, který nemá tu kompetenci řešit cizí žádosti (tj. kdokoli mimo SedliXe), bude bez další odpovědi archivována. Toto je mé finální rozhodnutí, pokud se s ním nespokojíš, užij svého práva odvolání se k SedliXovi, případně podání stížnosti na mou osobu v sekci Stížnosti na AT, já ti v tuto chvíli nemohu (a nechci) vyhovět.


Powered by LeoSight IFS
LT~37