Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Přidání] zbylých modelů na server


19.10.2022 23:38, naposledy upraveno 21.10.2022 01:23 uživatelem Zdendas

Seznam všech vehiclů, jenž na serveru jsou: klik

Seznam všech vehiclů, jenž na serveru nejsou + připomínky:

Mr Whoopee, Hotdog
Dumper, Dozer, Cement Truck, Forklift
Baggage, Tug, Bag Box A, Bag Box B, Stairs       
Tractor, Combine
Farm Trailer, Utility Trailer
- Vozidla vhodná třeba na nějaké příští updaty a mohli by mít využití + přidání nějakého social RP, např. frakčními moduly, či jiným nápadem.


RC Bandit, RC Baron, RC Goblin, RC Raider, RC Tiger, RC Cam
Monster, Monster A, Monster B
Mountain bike
- Vozidla nevhodná pro RP, jak už použitím, tak i třeba vysokou rychlostí mountain biku

Coach, Packer
- Vozidla zbytečná k přidání, bus už tu máme a tato rampa by byla nefunkční. Máme už jednu funkční a nascriptovanou.

Infernus, BF Injection, Hotknife, Top Fun, Hermes, Camper, Seasparrow, Pizza Boy, Boxvillie, Boxville (black), Journey, Cropduster, FCR-900, Remington, Slamvan, Vortex, Hustler, Windsor, Bandito, Broadway
- Vozidla připravena k přidání, napadlo mě, že třeba ze 3 by mohli jít do importu a proběhla by následná aukce o ně jako v Garveru, také jsem více přemýšlel, že na rok 2022-23 jsou na Skimu hodně takové starší vozy a chtělo by to něco novějšího.

Tram, Streak, Freight Flat, Streak - Vagon, Freight Box
- Fantazii se meze nekladou

Firetruck LS
- Myslím si, že tohle je důležitý vůz pro HZS a měli by ho mít

1986 Tofu Express - Club
- Vůz, o kterém ani nevím, že tu je a nevídám ho, bylo by vhodné dát případně 3-5 kousků do importu.
''2000 Kus H*vna - Launch''
- Loď, která by se mohla přejmenovat a dát k prodeji.

Závěr: Nějaký čas jsem si dal s tím hledat vozidla, která nejsou obsažena na serveru. Chtěl bych i ohlas od vás, komunity a také výpomoc, jak vidíte, je dost vozidel, které by šli reskinovat a něco vymyslet. Hlavně tady nechci žádné novodobé M5ky, Mercedesy, Audi a takové ty overpowered Němce, které na Skimo nepatří. Představuji si nějaké běžnější vozidla. Obecně už jsem tak nějak vybral 3 vozy, které by šli na import a každý typ by měl 3-5 vozů, další by byly volně dostupné v BB autoprodejně.

Vybral jsem tyhle 3 vozidla na import. - klik klik klik
Vybral jsem i jeden volně do shopu. - klik
Zde by se pak dodělaly akorát SA Platy.

Od vás bych si tedy žádal, pokud by jste měli nějaký pěkný nápad na přidání něčeho, tak budu rád, když mi dáte zpětnou vazbu ve formě odpovědi.

20.10.2022 00:01, odstraněno 20.10.2022 00:36 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
20.10.2022 00:06, naposledy upraveno 20.10.2022 13:27 uživatelem Zdendas

Děkuji za objasnění, v tom případě by šli zrealizovat i tyhle 2 vozy k následujícímu použití.

EDIT: Co se týče vlaků, tamvají.. tak by to měla jedna frakce "Dopravní společnost", která by to měla pod kontrolou. Mě tak napadlo třebas. Tato frakce by pak dostávala finance na zastávkách, zde by musel vlak i zastavit a počkat pár minut třeba. Hráče by to i třeba více motivovalo a vlak by byl v oběhu, když by to šlo.

VajkoChlpko

Hráč

57
20.10.2022 13:59

Infernus, BF Injection, Hotknife, Top Fun, Hermes, Camper, Seasparrow, Pizza Boy, Boxvillie, Boxville (black), Journey, Cropduster, FCR-900, Remington, Slamvan, Vortex, Hustler, Windsor, Bandito, Broadway
- Vozidla připravena k přidání, napadlo mě, že třeba ze 3 by mohli jít do importu a proběhla by následná aukce o ně jako v Garveru, také jsem více přemýšlel, že na rok 2022-23 jsou na Skimu hodně takové starší vozy a chtělo by to něco novějšího.

Možno by sa ešte viac a znovu rozvíril záujem o NC, ktorý je stále chabý. Má to potenciál, ktorý sa využíva minimálne.

 

Firetruck LS
- Myslím si, že tohle je důležitý vůz pro HZS a měli by ho mít

Na nete som našiel, že to je klasická CASka, ktorá predsa na skime už je.

 

Ten Lotus Evore je mimochodom brutálny, bol by som rád keby sa pridal. 😀 Okrem iného súhlasím s tebou, aj keď si vybral celkom honosné autá.

21.10.2022 01:31, naposledy upraveno 21.10.2022 01:58 uživatelem Zdendas

Našel jsem si zhruba hodinku a půl volného času a otestoval uvedené 4 modely, 3 z toho fungovaly perfektně, jen BRZ mělo chybku v tom, že do něj nešlo nastoupit, tak jsem vybral a uvedl už do topicu sesterskou verzi a to konkrétně Toyota GT86, která už funguje a vypadá perfektně. Jediný možná menší ''nedojem'' by mohl působit Koenigsegg, jelikož u vyšších postav jde lehce vidět část vlasů například. Což si jde povšimnout i u některých vozidel co na Skimu již jsou.

Vozidla jsem dal na konkrétně tyto modely a takto fungují nejlépe, testoval jsem i jiné kombinace.:
Toyota - Windsor - BB Autoprodejna
Lotus - Infernus - Import (Aukce jako Garver)
Jaguar - Hustler - Import (Aukce jako Garver)
Koenigsegg - Hotknife - Import (Aukce jako Garver)

EDIT: U vozidel z importu udělat limitaci, pouze 1 typ vozu na jednu osobu, ať se nestane, že jeden člověk vykoupí všechny importy, ale na to by mu tak či tak NC nestačili.

Zeintar

Hráč

49
21.10.2022 09:46

Opravdu navrhuješ na model hotknife přidat Koenigsegg?

1.) Nelze, kvůli tomu, že zadní kola jsou větší, přední menší, jebalo by to s modelem

2.) To nás chceš ochudit o toto?

Replacement of hotknife in GTA San Andreas (97 files)

 

No tohle kdyby viděl @Holub , ten by ti dal!

21.10.2022 18:27, naposledy upraveno 21.10.2022 18:28 uživatelem Zdendas

Tak samozřejmě, ono spíše jen co se týkalo handlingové části a i jsem psal, že Ten koník je lehce nevyhovujíci. Co se toho týče, tak sám autor uvádí i u vozu hotknife.


Powered by LeoSight IFS
LT~86