Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban.


21.10.2022 21:40

Zdravím všechny čtenáře mé žádosti o unban! Dnes v 19:47 mi byl udělen ban adminem Pakandzou na 24h. Upřímně řečeno, absolutně nevím z jakého důvodu a žádného porušení si nejsem vědom. 

dnes v 19:47 Havliii Pakandza Pravidlo 0. 5. 34. (24 hodin)

 

Vyjádřím se k jednotlivým pravidlům.

-Pravidlo 5. ] Nikomu ani ničemu jsem DM nedal. Nevím proč jsem dostal za porušení, ale dobře. Pokud jsem dal, byl bych rád za vysvětlení, o ničem takovém absolutně nevím.

-Pravidla 34. ] Krádež vozidla. Nikomu jsem auto neukradl. Jediné co jsem udělal, tak jsem ukradl z odemčeného auta taser.. ale pokud se nepletu, z odemčených vozů je povoleno vykrádat. Žádné cizí auto jsem neodcizil a na to dám svoje slovo.

-Pravidlo 0. ] K tomuhle pravidlu nemám tak uplně co napsat. Nepříjde mi že bych porušil i toto pravidlo.

Tímto prosím o zrušení či zkrácení banu a konkrétní vysvětlení za co mi ban byl udělen. Ještě jednou: Nejsem si vědom porušení výše uvedených pravidel.

Předem děkuji za přečtení a přeju všem příjemný a pohodový zbytek večera. Havliii, Luke Tomson.

21.10.2022 21:45, odstraněno 21.10.2022 21:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
21.10.2022 21:46

A pokud jsem nějaké pravidlo z výše uvedených porušil, tak se velmi omlouvám.

21.10.2022 21:46

Ahoj, jde mi o tohle auto. Nejsi majitelem a byl si poslední kdo s tím evidentně někam jel, navíc bylo nabouraný u vchodu do PSA stanice. Pokud k tomu něco máš, tak mi napiš: Pakandža#1363.


Powered by LeoSight IFS
LT~29