Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


22.10.2022 15:18

Dobrý den dneska vám tu řeknu co a jak se stalo Doufam že tohle čte každej hrač tak ho pozdravuji a nebo pozdravuji @Pakandza 

( Jak to bylo ?)

z kámošema jsme se připojili do hry a ERPILI jsme cca 1,2Hodín na skimu

IC jsme domlouvaly jestli jdeme okrádat kamiony atd

Jeli jsme z vozidlem z Audi A8 Barva: Černa 

Tak jsme jely do ELEKTROZAVODU  a vydělí jsme Hráče u elektrozavou který asi chtěl naložit Naklad

kámoši vylezli ven a křičeli ať jde ven jelikož ujížděl z kamionem po trávě atd měl střelené Gumy přední takže nevím jak jel dále no vlezl do vozidla do audi a8...

a dali jsme mu nějaký pasek na ruky už nevím co to bylo tak jsme jely někde kde by jsme ho prohledaly atd Jeli jsme do Lokace : San Fierro 

FOTKA KDE JSME SNÍM JELY V SF

⬇️⬇️⬇️

 

(KDO DAL BAN ?)

Jeli jsme a nevydělí jsme že něco říká do vysílačky atd pak tam přijeli vozidla AUDI A8 TAKE ČERNA

A FORD KTERE MAJI PSA VE SKIMU psali jsme do OOC že jak můžou vědět kde jsme atd ?

kámoš psal že pmko ? hráč který neřekl nic do vysílačky řekl do ooc že ne 

tak jsme řeklí a jak pak můžou vědět kde sme atd  👀

tak jsme ujížděli po par 2minutach Řidíč z audi a8 take z černou naboural cca ve 180KM/H do stromu 

napsala jsem do ooc chatu že (OOC CHAT ➡️NonRP inj ? ) řekl že co ? já měl lagy   

napsala jsem mu ale lagy se erpi pak ignoroval ujeli jsme jím a pak jsem dostala bán

 

(PROČ BYCH CHTĚLA UNBAN ?)

Důvod že tohle bylo nedorozumění

a oni nic nedostaly   určitě jsem si to neměla jen já zasloužit jenom 

 

NĚCO NA KONEC ⬇️⬇️

Pokut mají videjko čí nějaký důkaz nakej NONrp tak ať mi pošlou odkaz navíc

Doufám že tam je natočené aj jejich nonrp a nonrp inj 

a ať už nemetujou  prosím  Děkuji :) 💚

 

 

@Pakandza 👀 

Děkuji za každý Komentář <3

💚💚

 

Pozdravuji @Pakandza 💭

 

22.10.2022 16:23

Ahoj, nemusíš mě u žádosti o unban označovat v každém odstavci. Videa mám a nemusím ti je poskytovat. Tvoje RP je na nejnižší úrovni co jsem na Skimu zažil. Jestli chceš pokračovat v hraní tady, zlepši svojí hru nebo si tu dlouho už nezahraješ. Nebudeš tu kazit zážitek ostatní. 


Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024