Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zkrácení trestu - Dzardys.


neznamy#8643

Smazaný účet

11
22.10.2022 23:32, naposledy upraveno 27.10.2022 13:31 uživatelem neznamy#8643

Zdravím všechny vážené hráče Skima a administrátory co čtou mojí žádost o zkrácení trestu


Za co sem byl zabanován?

9.9.2022 | 19:00 | Redbull | Dzardys | Pravidlo 0, bunnyhop, nonRP injuries + historie z druhého účtu.

(Permanentní Ban)


Vysvětlení:

9.9.2022 jsem si řekl že by bylo fajn se po dlouhé době napojit na server, jelikož jsem dlouhou dobu nehrál, tak jsem si řekl že to půjdu zkusit, že mně to možná chytne, tak jsem si zapnul mojí hlavní postavu, poté co jsem nějakou dobu hrál jsem si přepnul postavu jménem Jacob Harris, potom padl inzerát že se koná závod v motokarách v hale Los Santos, tak jsem se rozhodl že to půjdu zkusit, tehdy jsem jel na motorce rychlostí blesku abych závod stihnul, vtom když jsem dojel tak jsem si hodil pár koleček na motorce a poté sem se šel zeptat IC lexikona jak se můžu do závodu připojit, IC mi bylo odpovězeno že pokud se chci připojit jako závodník, musím zaplatit 30 tisíc, to se mi ale nechtělo, tak jsem nastoupil na motorku a jezdil několik koleček na okruhu, poté jsem začal štvát osoby, kteří si závod IC zaplatili, a štval jsem i funkcionáře IC akce tím, že jsem z okruhu nechtěl vypadnout, a proto nemohli závodit, to naprosto chápu, IC se mně snažili nějak shodit ale vždy jsem byl rychlejší, provokoval jsem je tím že jsem před startovací čárou stál a jak ke mně přišli tak jsem ujel, IC pořvavání mezi sebou bylo taky, poté zavolali na mně PSA, kterým jsem úspěšně ujel, (nebyl jsem sražen) po ujetí jsem se vrátil zpět do haly asi 2 krát a pokaždé jsem dokázal ujet, když jsem se vrátil naposledy tak někdo podal report, což naprosto chápu a respektuji kvůli pravidla 0, kdy jsem kazil zážitek ostatním hráčům kteří si chtěli závody užít, poté jsem sám usoudil že pojedu někde do terénu z haly, tak jsem byl na parkovišti, poté mi na obrazovce vyletěla lišta s nápisem ´´ Vaše ip je zabanovaná ,, něco v takovém stylu, důvody byly zmíněné taky, jsou vypsány v horní části žádosti.


Pravidlo 0

U pravidla 0 jsem se zapomněl, víme všichni že neznalost pravidel se neomlouvá, v mém případě to platí také, tudíž jsme si vědom své chyby a při případném zkrácení trestu bych už zážitek nikomu nekazil, kdybych se vcítil do hračů kteří si chtěli zazávodit ale nemohli kvůli mně, taky by mi bylo špatně kdybych si kvůli blba co si jezdí po trati s motorkou nemohl užít RP závodu na motokarách, který věřím že si po mém banu užili a ulevilo se jim že můžou začít, tudíž se omlouvám všem komu jsem prodlužoval čas a kazil jim pocit ze skvělé RP akce.


Bunnyhop

U tohoto porušení si moc vědom nejsem, jelikož jsem po celou dobu jezdil na motorce a z motorky jsem nevystoupil, a nějak sem nespamoval SHIFT, bud je to bráno tak, že jsem jel na zadní a to jsem opakoval nespočet krát, tudíž bych u vyjádření poprosil když tak jak to bylo bráno, abych se mohl poučit do budoucna.


nonRP-Injuries

U tohoto pravidla bych chtěl dodat že taky si nejsem vědom sraženiny s PSA vozem, je možnost že během jízdy po trati kdy ještě PSA přítomna nebyla jsem mohl nějak mírně/silněji nabourat což nepopírám, jelikož si to nepamatuji přesně, tady nemůžu lhát, ani říkat pravdu když přesně netuším konkrétně jestli jsem spadnul na zem či ne.


Historie z druhého účtu

Chtěl bych říci že historie z druheho účtu (Meki09) kdy jsem si vlastně vědom toho že mám už 2 permanentní bany (Tohle je 3 permanentní ban dohromady) na tomhle účtu jsem měl cca 2-3 bany + tento permanentní, to znamená že tento účet má 1 permanentní ban, ale dáme tomu že to počítáme.

S tímhle že jsem si vytvořil 2 účet byl, a stále je jeden problém na který mám podaný ticket, uvidím jak se to dále posune a jak se bude řešit, účet jménem (Redbull, vím je to stupidní název ale couž) jsem si stvořil aby jsem si mohl zahrát, jelikož jsem se bál že budu mít problém když si pojmenuju 2 účet podobně jak ten starý, který jsem si já osobně nevymazal, ale víc v ticketu!

Nějak tak vysvětlení a ponaučení pro mně.


Ponaučení a omluva

Zde plyne odemně ponaučení, neporušujte pravidla, když nějake nevíte tak si je znovu přečtěte a nebo se na něj někoho zeptejte, jelikož neznalost pravidel se neomlouvá, jak jsem výše psal.

Hlavně bych chtěl říci, že jsem si vten moment neuvědomil že z obyčejného IC problému může nastat OOC problém, a neuvědomil jsem si že kazím hru ostatním, proto bych rád dal všem vědet že mně to mrzí a že se to opakovat nebude, opakovat se to ani nemusí, jelikož konečné slovo či mi trest bude či nebude zkrácen má Administrátor, omluva patří těm kterým jsem tehdy při RP akci předlužoval čas a kazil jim zážitky, hlavně Lexikonovi který se pro hráče snažil udělat lepší den a lepší zážitek ze serveru malou ale za to pěknou RP akcí, své činy lituji a chtěl bych si zahrát, jelikož jsem momentálně nastoupil na střední školu, Skimo bych chtěl brát jako odreagování a pohodu na večer či po učení bych si zapnul a Rpil to co mně chytí a to co mně bude bavit, ovšem ne žadný trash RP,  jaký je u mně zvykem, možná bych se znovu zkusil připojit k jedné z IZS složek apodobně, začal budovat nějakou firmu nebo něco jiného a originálnějšího, omluva patří také Dzardysovi který musel problém řešit a zdržovat se kvůli tomu že jsem dělal problémy.


Změna? nikoliv, pouze ponaučení!

Chtěl bych dodat, jak u mojí poslední žádosti o Un-Permu na účtu Meki09, že jsem se nezměnil, měnit se člověk pořad nedokáže, ale jedno jsem získal, a to je ponaučení, které bere velmi velkou roli v tomto ohledu, tedy alespon doufám, jelikož usiluji o to, aby tohle byla moje poslední žádost o Unban, poslední dobou jsem se snažil, byl jsem v ZZS, DOCAR, učil jsem se, a snažil se zařadit mezi ty špičkové hráče na serveru, abych alespon nějak vynikal a šlo na mně vidět to, že nejsem závislý pouze na ilegálním RP, ale taky že umím Legal RP, připočtu dosah, kdy jsem se dostal do kongresu, tam jsem se snažil taky hodně naučit, hodně jsem pochytil, když jsem něco nerozuměl, tak jsem se zeptal Kolpanka, jednou jsem se zeptal Brega, díky nim jsem se taky něco přiučil, taky jsem něco pochytil, jelikož u mně byly jasné a viditelné nedostatky, tak jsem se snažil nad sebou pracovat, vím, že ponaučení mělo padnout už dříve, kdy jsem dostal první ban, ale bohužel jsem si neuvědomoval jaké to může mít následky, a přesně na to jsem doplatil, na to, že jsem ignoroval pravidla a dělal si v rámci možnosti co chtěl, protože jsem tehdy nevěřil že to může dopadnout 3 permanentním banem.


Závěr

K závěru bych chtěl dodat že vím, že tenhle Perma-ban může už být definitivně permanentní, a že už si nemusím na serveru zahrát, ovšem pro tohle mám pochopení, jelikož sám o sobě vím že jsem nenapravitelný recidivista na serveru, tak bych tohle chtěl během práce na sobě zmenit, ikdyž zařazení mezi špičkové hráče není vůbec lehké, tak vše se dá, když si pro to udělá člověk čas, po permanentním banu jsem cítil, že už si zde zahrát nechci, a že už tu hrát nebudu, ale postupem času mám chut si zaerpit se svými kamarády, a odreagovat se do jiného světa, od všech starostí a školy, taky byly choutky se nějak pomstít za permanentní ban, jak ale vid? pospamovat celé fórům? ubohé.. nejsem typ člověka co hned hazí dané věci do koše, protože jsem později viděl šanci že si na skimu ještě zahrát možna můžu, jak se řiká.. do 3-tice všeho dobrého, tak doufám že se to bude držet u mně a že se mi povede přesvědčit Dzardyse o zkrácení trestu, proto žadám pouze o jeho zkrácení, abych měl větší šanci si na serveru ještě někdy zahrát, a zahrát si především se svými kamarády které jsem díky Skima poznal, budou to 2 měsíce, proto prosím moc Dzardyse, aby mi dal tu možnost, poslední možnost si na serveru zahrát, tím že mi zkrátí Ban.

@Dzardys

28.10.2022 20:32

No, bylo by ode mě dost sobecký, kdybych tě s takovou žádostí poslal do háje. Doufám, že ses ze všech chyb poučil, doporučuji ti se vyhnout už navždy nějakému ilegálnímu RP, protože mi věř, že ti budeme šlapat na paty, anžto očekáváme po tak dlouhé pauze skutečnou nápravu. Jdi si zahrát, užívej a nedělej blbosti.

Btw, tohle mě upřímně pobavilo, gj


Powered by LeoSight IFS
LT~39

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024