Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Prosím poriešte si vaších policajtov.

1 2



25.5.2020 11:48

Denska ako klasicky den som bol aj s kamaratom vykradať SEX SHOP. Prišiel pán policajt  UŽ s namierenym samopalom a to sme iba vykradali maly obchodik. Bol oblečeny v SWAT uniforme ako keby ide po najvačších zločincoch na svete. Samozrejme že sme utiekli, lenže uplakany policajt nám hned pisal do PM že toto je Non RP driving... Samozrejme že ked vykrdate obchod nepojdete 50km/h a nebudete stat na kazdom semafory. Pan policajt sa rozhodol po mne pátrať a ako velky frajer si z ničoho nič zistil aku mam SPZ (bola prelepena). SPZ som si zmenil lenže pan policajt ZRAZU vie aj tu novu SPZ aka to nahodička že? prosim ukludnite si policajtov policajt mi niekolko krat vynadal ja som k nemu bol slušny a on išiel vulagrizmy na mna :D + nedavno sa mi stalo že pan policajt ma chytil a do OOC som mu pisal že ako ma spoznal kedže som mal vymenene vozidlo a pan policajt mi napisal že IC je Superman pekne krasne. myslim si že toto je kus cez čiaru aby mi furt do PM plakali aky je toto fail rp a non rp....

25.5.2020 12:08

Asi buď rád, že přišel jen jeden policista se samopalem, v reálu by se na vás dost možná sesypalo komando. Sice bez samopalů, ale věř mi, že by to bohatě stačilo. Pokud na tebe někdo míří automatickou dlouhou zbraní a ty prostě odejdeš, porušuješ pravidlo o fear-RP a common sense. Z toho vyplývá, že pravidla jsi porušil ty - a to takovým způsobem, že bys zasloužil potrestání formou admin-jailu. Pokud by si tě někdo z AT všiml, vůbec by na zmiňované trable s SPZ nedošlo a tudíž není důvod tuto část řešit.

Nirox

Hráč

16
25.5.2020 12:09, naposledy upraveno 25.5.2020 12:09 uživatelem Nirox

Ve špatném podforu, a abych vyjádřil názor, tak tvoje stížnost nemá hlavu ani patu.

NoOneFromYou

Hráč

17
25.5.2020 12:09, naposledy upraveno 25.5.2020 12:12 uživatelem NoOneFromYou

Tak kamaráde, byl to oblek PMJ, to za prvé, za druhé v ČR SWAT není, za třetí jak mám vědět že nejste ozbrojení? To mi vysvětli, taktéž mi prosím řekni, proč to řešíš v OOC sekci na foru, když je to zcela IC věc?

Nadále k těm schodům, sjedeš eskalátory na motorce? No toto už je moc, dále, pokračuji v IC řešení jelikož mi nejsi schopen doložit logy o tom, kde jsi SPZ přelepil, tím pádem to beru tak, že SPZ přelepena NENÍ.

 

25.5.2020 12:29
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
25.5.2020 22:20
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
25.5.2020 22:20, odstraněno 25.5.2020 22:21 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 10 & 11

arciCZ

Hráč

32
25.5.2020 23:22, naposledy upraveno 25.5.2020 23:24 uživatelem arciCZ

Vyjádřím se zatím pouze k tomuto, cituji: "z ničoho nič zistil aku mam SPZ (bola prelepena). SPZ som si zmenil lenže pan policajt ZRAZU vie aj tu novu SPZ".

V realitě kdyby jsi byl hledaný a šel si na úřad žádat o novou SPZ tak by automaticky to ohlásili PČR a ta by si pro tebe přišla a žádná změna by nebyla. Lze to RP brát následně tedy že Úřad ohlásil PČR že došlo k změně SPZ. Následně pokuď si přelepoval SPZ tak zde můžeš zaslat zároveň i pro důkaz screeny tvého RP jak jsi tak konal.

 

@neznamy#2110 cituji, "Máš naprostou pravdu, kolikrát potkávám PČR, kteří projíždí na STOPku a nemají zapnuté sirény". Proč toto neřešíš IC a řešíš to zde? Existuje na serveru GIBS taktéž VČR. Následně cituji, "On mi dal pokutu a ani to neRPil, že mi ji dal" Proč v tomto případě si nepodáš report a neřešíš to? Ale pouze to zde píšeš? Taktéž následně cituji "Ještě k tomu neumí uklízet svá vozidla, kolikrát je vidím na přechodu a nikdo to neřeší, to mě nejvíc s*re...". Opětavně proč to neřešíš IC skrze GIBS a nebo VČR, ale píšeš a nadáváš na to?.

28.5.2020 21:00
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
9.7.2020 13:25

Přesunuto do správné sekce fóra.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~72