Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Další řidičské průkazy


Kelin

Hráč

0
14.7.2018 17:31
  • Co navrhuji: Přidání nových skupin řidičských průkazu
  • Jaký skupiny: Skupinu C (naklaďák, hmotnost sem tahat nebudeme) Skupinu D (autobus, hmotnost sem tahat nebudeme)
  • Co si od toho libuji: Ten pocit, že nebudu řídit autobusem s řidičskou skupinou B a nebudu řídit kurýrské vozy na skupinu B. Zároveň bude mít policie více věcí na kontrolování. Přijde mi více RP.
14.7.2018 22:58

Ano, bylo by to reálnější. Ale teď si představ toho chudáka nováčka, co si bude muset udělat skupinu B a pak ještě C/D aby vůbec mohl začít pracovat u jedné ze dvou nejzákladnějších prací na serveru.

Kelin

Hráč

0
15.7.2018 00:23

Jednoduché řešení. Když si bude chtít dát práci na úřadě, a nebude mít příslušný řidičský průkaz. Dá mu to upozornění, že musí do autoškoly udělat řidičák skupiny B a C/D. Zde by se udělalo to, že by projel jízdu a testy s B a následně jen jízdu s C/D.

15.7.2018 12:00

v podstatě asi jsem docela pro. bude to něco odlišného od jiných serverů a na rovinu Járo, toho nováčka to až tak nezbrzdí. on bude vědět že chce i C a D a udělá si vše naráz, těch deset minut ho nezabije a více jak 90% lidí stejně někdy MTA hrálo, takže zas takoví nováčci nejsou.

já jsem PRO

15.7.2018 20:30

PRO

23.7.2018 10:56
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Dejncz12344

Hráč

0
3.8.2018 12:13

PRO


Powered by LeoSight IFS
LT~43