Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Jake_Adams

1 2



tadeas14cz

Hráč

0
25.5.2020 20:51

Dnes sem pořádal tuning sraz bez povolení a najednou tam přijel Jake Adams aka lofanek a začlo to normálně zeptal se kdo to provozuje atd řekl sem že to provozuji já. Zeptal se na povolení řekl sem že nic takového nemám tak sem začal počítat s vysokou pokutou ale ne pan lofanek vytahl teleskop a začal mě tam jen tak mlátit bezdůvodně. Když sem se ho zeptal na důvod nic neodpověděl,tak sem řekl že nebudu erpit pokud nebude mít pádný důvod mě jak koliv pacifikovat,poté mi začal vyhrožovat banem atd. Tak pokud tohle má simulovat reálný život tak na mě nesmí v žádném případě jen tak vytahovat obušek, ne erpil to podle mě správně. Poprosil bych o nějaké doučení trestného zákoníku pokud si chce hrát na policistu.                          PS: vím za ten ban si mohu sám neměl sem ho pak provokovat ale jak by ste se zachovali vy kdyby vás jen tak někdo zavřel do cely předběžného zadržení.

Kuba31

Hráč

13
25.5.2020 21:33

Jako nechci ti nic říkat... Jen se mi zdá že to je IC záležitost...takže maximálně co můžeš je řešit to IC s vedením PČR popřípadě s GIBSem.. A dle mých informací si nespolupracoval, bránil si se zatčení tak tě měl plné právo spacifikovat obuškem.

Takže jenom IC..

Dle mého názoru je stížnost irelevantní jelikož se jedná pouze o přečiny IC & RP. 

tadeas14cz

Hráč

0
25.5.2020 21:43

Aha ja se bránil až potom dobře, ale ůplně předtím ke mě přišel řekl jsem že nemám povolení a jen tak se po mě začal sápat a pak na mě naběhl s obuškem a jen tak mě začal mlátit. Vy by ste asi taky jen tak nešli po ulici a neřekli si hmmmmm co kdyby sem se zachoval jako totalní pako a začal by sem mlátit ostatní obuškem.

 

Petan09

Hráč

20
25.5.2020 22:26

Nemáš screen takže neplatné 

tadeas14cz

Hráč

0
25.5.2020 22:35

Mám svědky @Petan09

 

tadeas14cz

Hráč

0
25.5.2020 22:38

Tady je problém že zneužívá své moci atd ale co už když dostane nějakej soplák takou moc tak to pak tak dopadá no

neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidla č.11

Lofanek

Hráč

31
25.5.2020 23:11

Ahoj, 

ospravedlňujem sa, ale v tomto "pokročilom" čase sa už nebudem vyjadrovať, verím, že si rozumný a pochopíš to. Zajtra ráno sa na to vrhnem.

Na druhú stranu Ťa prosím, aby si vynechal v komunikácii na fóre (ktoré mimochodom nie je chat) urážky a pod., tým si to len zhoršuješ.

Petan09

Hráč

20
25.5.2020 23:32

@tadeas14cz Budu sprostý, svědek ti je úplně k hovnu

Lofanek

Hráč

31
26.5.2020 09:09

Ahoj,

na začiatok si ujasníme pár vecí:

  • IC - postava sa riadi zákonmi a vyhláškami, ktoré platia v IC svete
  • OOC - hráč sa riadi hernými a všeobecnými pravidlami servera a portálu Leosight.cz (v niektorých prípadoch aj zákonmi ČR)

- keď už poznáš tieto dva pojmy a rozdelenie pravidiel medzi ne, tak hádam pochopíš istý rozdiel medzi porušením OOC pravidiel a IC zákonov a vyhlášiek

- prejdeme ale rovno k tej bitke.. moja postava konala IC v súlade so zákonom a nedopustila sa žiadneho IC priestupku, je logické, že pokiaľ zadržaný páchateľ nespolupracuje, tak policajt použije donucovací prostriedok, aby si prácu "ulahčil"

- pokiaľ by si avšak bol úplne nevinný a ja by som ťa bezdôvodne začal mlátiť za postavu, ktorá nie je v zložke IZS/VČR/ČT, tak sa dopustím IC priestupku a nie OOC porušenie pravidla, čiže ty ako IC postava sa dotrepeš na stanicu Polície Českej Republiky a nahlásiš ma a nepôjdeš ako OOC hráč na fórum so slovnou zásobou na úrovni našeho kamaráta z konkurencie a s irelevantnou sťažnosťou

 

Ale aby si hráči nemysleli že si nejaký anjelik a ja niekto, kto len tak mláti IC, tak vám objasním celú situáciu:

- v skratke, IC postava Tobias_Cermak usporiadavala tunning zraz, moja IC postava však chcela zistiť, či dotyčný má vôbec povolenie na organizovanie takejto akcie

- keďže postava nemala povolenie na organizovanie tejto úžasnej akcii plnej krásnych áut a RPiacich hráčov

tak moja postava ho chcela zadržať a predviesť na stanicu kde by podal vysvetlenie 

- k tomuto dodám možno len, že moja postava má cca 105kg + nepriestreľnú vestu s balistickými plátmi, ktorá môže vážiť +/- 25kg, zatiaľ čo jeho mala cca 90kg + dostala ranu s obuškom priamo od kolena

- následne prebehli OOC doťahovačky a hráč dostal upozornenie za zdržovanie RP

- k tomuto hádam netreba nič písať, po novom cukajú aj hráči, nielen pásy v autách

- následne hráč na ďalej mixoval až nakoniec sa mi podarilo ho odniesť na stanicu, kde do mňa spustil OOC urážky, za čo bol zabanovaný

tadeas14cz

Hráč

0
26.5.2020 09:39, naposledy upraveno 26.5.2020 09:40 uživatelem tadeas14cz

@Lofanek jak tu píšeš že si mě chtěl zadržet atd tak si mě sice chytl za ruku a já ji vytrhl ale furt ti nedává právo mě mlátit obuškem. Kdyby sem tě napadl dobře chápu přetáhl jsi mě ale pokud sem tě nějak neohrožoval tak bylo ůplně zbytečné ten obušek vytahovat to za prvé a za druhé kdež sem se tě ptal proč si to udělal když si neměl pádný důvod tak jsi mi neodpověděl a začal jsi vyhrožovat s banem. Mohl si mi alespoň říct že jedem na stanici atd jel bych dobrovolně ale když mě jen tak přetáhneš a začneš mě dávat pouta tak se pak nediv že sem se choval tak jak sem se choval. PS: Za ten ban si mohu sám vím otom 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~79

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024