Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

poslední žádost o ub

1 2



30.10.2022 14:22, naposledy upraveno 23.12.2022 00:36 uživatelem brooky
  1. Zdravím vás komunito a také zdravím A-T Nějakou dobu zpátky jsem udělal naprostou hloupost a moc dobře vím že trest byl udělen oprávněně.
    Ano to co jsem udělal se trestá permou a není důvod se slitovat nade mnou zrovna.. to chápu, ale skimo mě hrozně baví a rád bych tam hrál zase.

    Omlouvám se za svůj velký prohřešek a omlouvám se tímto všem které jsem poškodil a hlavně se omlouvám přímo tobě @Rataj za to že jsem udělal tuhle velkou chybu.

    Omlouvám se vám komunito za to co jsem udělal protože vím že to nebylo správné a rád bych si s vámi ještě zahrál.

    Chci s vámi hrát a zase s vámi dělat blbosti (samozřejmě v rámci RP) Omlouvám se i tobě @Awoo za to co jsem udělal a naprosto chápu proč jsi mi udělil permanentní trest.

    Jsem si jasný že jsem udělal svojí vlastní chybu a dost toho lituju vím že jsem se připojil ke špatné skupině lidi čehož taky lituju kvůli které jsem dostal více než půlku mých banů a toho taky lituju protože jsem si zkazil za 1 historii a za druhé celkově hraní na skimu a taktéž pověst každej mě zná jako člověka co s nima chodil dělat brikule a toho dost lituju nechci mít takovou pověst a chtěl bych si jí napravit ale tomu musim dát nějaký čas proto vás prosím o jednu a poslední šanci se zařadit do normalní hráčské komunity na skimu.

30.10.2022 17:04

Ahoj @brooky nevidím, že bych ti udělil perma ban . Asi taguješ špatného administrátora. 
Já vlastně ani nevidím, tady na webu, že by jsi nějaký aktivní ban na účtě momentálně měl. 🤷🏻‍♀️

30.10.2022 17:24, odstraněno 10.12.2022 23:34 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
30.10.2022 18:51, naposledy upraveno 30.10.2022 19:45 uživatelem brooky

po tom co jsem se znovu podival na minulou žádost o unban tak jsem zjistil že jsem ten ban dostal od samika který už není členem at takže to chci přesměrovat k @SedliX

VajkoChlpko

Hráč

57
30.10.2022 22:53

Permanentný ban môže dať iba GA+, Samik bol GM. Takže máš pravdepodobne zlé informácie. Len podotýkam, že adminom nie je už pár mesiacov.

31.10.2022 14:54

ano ale permu jsem dostal s tim že byla jakoby od samíka víš jak to chodí když je potřeba někomu dát permu ale ten admin na to nemá práva a perma ban mám už asi přez půl roku @VajkoChlpko

18.12.2022 17:18, naposledy upraveno 18.12.2022 17:52 uživatelem SedliX

Ahoj @brooky, @neznamy#4109 (Premysl),

tvůj serial sdíli tyto dva účty. Samik ti proto udělil ban na serial za multiacc. Prosím tě o vysvětlení, jak se oba tyto účty dostaly na jeden serial.

18.12.2022 23:54, naposledy upraveno 24.12.2022 01:32 uživatelem brooky

ahoj @SedliX v té žádosti jsem ten multi acc obhajoval jako najivní 13 letý kluk jsem si myslel že když si 1 účet smažu tak to multi acc nebude kazdopadne to furt multi acc je do teď té chyby lituji..

24.12.2022 01:55

chtěl bych na sebe jen upozornit zase to tu je týden bez odpovědi..

SedliX udělil za tento příspěvek varování: 11) Double-post je na fóru zakázán.
24.12.2022 13:52, naposledy upraveno 24.12.2022 13:52 uživatelem SedliX

Snažil jsem se vyřešit žádosti o unban před Vánoci. S ohledem na to, že jsi se dopustil multiaccountu, je řešení tvé žádosti komplikovanější. Na druhou stranu je to pouze tvůj problém, že jsi ban dostal. Dnes je Štědrý den, po něm následují vánoční svátky. Krom toho, že jsem dnes urgentně opravoval rozbité umyvadlo a trochu se připravuju na státnice, jinou produktivní činnost ode mě nečekejte.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~114