Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Manuální Převodovka

1 2



Ondraprokop

Hráč

3
30.10.2022 19:04

Při hraní mě napadlo že by se mohla přidat manuální převodovka že by řadící páka byla zobrazená u tachometru a spojka by byla ctrl další kvalt by byl shift a podřazení by bylo alt úplně sjednoudušený a pak to ostatní by si mohl dodělat už server.

30.10.2022 19:31
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Ondraprokop

Hráč

3
30.10.2022 19:46

O to jde 

Artistiques

Hráč

32
31.10.2022 08:12

Klávesy co jsi zmínil jsou nesmysl, nicméně jo, nápad je super! Za mě jednoznačně +

Kenny15

Hráč

19
31.10.2022 09:53, naposledy upraveno 31.10.2022 09:54 uživatelem Kenny15

Ten nápad tu byl. Ještě před startem nynějšího Skima, jsem se o tom bavil s Ratajem. Ono by to asi nějak šlo udělat, jenom by se museli upravit otáčky u motoru. Což by asi taky nějak šlo. Možná. Na jednom nejmenovaném RP serveru to kdysi bylo, ale potom to začalo blbnout a radši se to vymazalo. 

Bude to běh na dlouhou trať, ale možná by se to dalo nějak vyrobit.

Více tady: https://leosight.cz/forum/topic/1956

Raketa0405

Hráč

39
31.10.2022 10:05

Alebo je tu potom možnosť to urobiť bez spojky. Niečo ako "pádla" v aute,Proste Napr. E-Nahor Q-Nadol..

acaBeNendohzoR

Hráč

69
31.10.2022 13:00

Za mě extrémně otravná mechanika, v podmínkách co GTA nabízí řazení nepřidá nic užitečného. Mít manuální řazení na čemkoliv jiném než na pedálech a volantu nemá smysl.

Holub

Hráč

45
31.10.2022 14:04

@acaBeNendohzoR (fuj, to je hnus na tagnutí) - prostě si koupíš auto s automatickou převodovkou, L-O-L.

Na to, jaká pozitiva by to přineslo, tak je s tím až zbytečně moc práce. Práce, která může jít do důležitějších věcí, co si buďto zaslouží update, nebo které jsou rozbité až běda (ave telefony).

Pecanek

Hráč

16
4.11.2022 11:07

Nápad to špatný není, dal bych to samozřejmě nastavitelné protože někteří hráči by to asi neocenili moc. Taky bych určitě použil jiné klávesy protože nevím jak při držení ctrl chceš mačkat shift a do toho zatáčet takže klávesy uplně jinak, třeba shift spojka, Q - podřazení, E - zařazení. Každopádně by to určitě přidalo realismu a v obchodě by vždy u auta bylo napsané jakou má převodovku a pro lidi co by to nechtěli tak by si při koupi auta prostě zakliknuli, že chtějí automatickou převodovku. Je sice hodně malá šance že se tohle dostane do hry, ale je fajn o tom podiskutovat.

4.11.2022 15:35

Pro mladší hráče Skima by to bylo spíše odpuzující, ale jen čistě můj názor.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~128