Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přidání startovacich kabelu

1 2



Bushino

Hráč

7
26.5.2020 00:46

Zdravím, měl sem takový nápad že by se mohli přidat startovací kabely jelikož je několik případů že někomu padne hra a má ji vybitou. 

Jak by to fungovalo:

Byli by přidané startovací kabely do potřeb a nářadí, hráč by si je zakoupil a kdyby měl někdo vybytou baterii tak by druhej u něho zastavil ale musel by být blízko toho jeho auta, zaerpilo by se to /me připojuje kabely, /do 1/4, atd, pak například přes M a pravým by se dalo připojit kabely, a on s tou vybitou baterií by musel nastartovat a po třeba 30min by se mu dobila, ale aby se pořád museli kupovat baterky tak by to šlo max třeba 3x, 5x, ale to už by určil admin.

Děkuji za komentáře a popřípadě další nápady. 

KevinLuk

Hráč

4
26.5.2020 00:47

Super dost by to hráčum pomohlo jsem pro

Wantedcz

Hráč

1
26.5.2020 13:15

Taky souhlasím, dobrej nápad 😉

27.5.2020 14:26
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

KevinLuk

Hráč

4
27.5.2020 16:38, naposledy upraveno 27.5.2020 16:39 uživatelem KevinLuk

Pokud ti to pomůže toaste tak dost lidem to třeba padá a ty svetla prostě zustanou zaplý a nez se jim to připoji tak muzou bezet pro novou.

Není to stupiditou lidí ale spojením se serverem proto tenhle návrh nebo udelejte to aby se rovnou vypli svetla i motor kdyz kdyz vám to v tom autě spadne tak jako se automaticky zamyká

Ale k čemu vam je že se zamkne kdyz je nepojizdný hned buď přidat kabely nebo tohle co jsem napsal ale už mě tady celkem sere jak tu všichni poukazují na stupiditu ale nikdo nevezme v potaz to že ty lidi nemaj ani šanci si tu baterku udržet a to i kdyż vypinaj světla a toaste jestli si proti každýmu Bushinovo návrh už mi celkem prijde jako bys byl na nej zasedlej 

Bushino

Hráč

7
27.5.2020 16:46, naposledy upraveno 27.5.2020 16:48 uživatelem Bushino

No ne asi prostě všechny naše návrhy jsou podle nich "debilní" ale když někdo jinej navrhne to samý tak to je v pořádku (například servis) tak jako asi není fér aby sme nemohli nic jenom kvůli tomu že nás nenávidí admini, zamyslete se nad tím.

A taky je vidět že někdo nečte komentáře jelikoz sem zmiňoval že jde o to když to někomu spadne a ne o to že když si někdo nechá rozsvíceny světla, tak příště tě poprosím číst pořádně ty návrhy, děkuji. 

jan38

Hráč

41
27.5.2020 19:21

Souhlasim s Boushinem obcas si myslim ze ta baterie vubec nedela co ma jako vydrzi 5 minut ve hre jenom jsem si natezil rudu ale mel jsem rozsvicena svetla a pak se vracim do auta a bum auto ma vybitou baterii jesli fakt bterie vydrzi 5 minut i realne tak to je super. lepsi by byli ty startovaci kabely aby si mohl aspon tim autem dojet koupit tu baterku baterie se nekoupi na kazdem rohu jako benzin

27.5.2020 20:15
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Bushino

Hráč

7
27.5.2020 20:28, naposledy upraveno 27.5.2020 20:36 uživatelem Bushino

No tak si to zopakujem.

1) sem v návrhu psal že by baterie šla dobyt max 3x až 5x aby nestratila smysl toho aby si ji někdo kupoval

A v reálu a i když budu idi..... A nechám zapli světla tak radši řeknu někomu ať mi ji dobije nebo to roztlacim a nahodim přes rychlost ale asi si kvůli tomu hned nepůjdu koupit novou a když už jsme u toho tak 25.000 za baterku je fakt směšná cena když irl stojí max tak 5.000, 25.000 bych dal možná za baterku do kamionu nebo tanku twl. 

2) to není kvůli tomu že někdo nesouhlasí z mým návrhem, ale proto že já nebo @KevinLuk dáme návrh a ten je zamitnut, za 2 dny dá někdo ten samej nebo minimálně podobnej ale jemu ho povolíte.

Konec diskuze ode mně. Nashle. 

arciCZ

Hráč

32
27.5.2020 21:59

@Bushino cituji: "když už jsme u toho tak 25.000 za baterku je fakt směšná cena když irl stojí max tak 5.000" Ovšem to ano, ale zde dostáváš výplatu každou hodinu, v realitě každý měsíc.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~70