Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ban za Fear.


turbinO

Hráč

3
1.11.2022 20:03

Ban byl nepravem vše jsem zarpil jak měl.

 

Artistiques

Hráč

32
2.11.2022 00:56, naposledy upraveno 2.11.2022 01:08 uživatelem Artistiques

Ahoj, dovolím si se vyjádřit z pozice člověka, který ten report podal, který dodal logy a který adminovi popsal situaci.
Rozebereme si to tu do detailu, nebudu řešit tvé menší mezery v RP, protože bylo vidět, že jsi se snažil to rpit jak jen to jde.

Jel jsem na motorce na benzínku natankovat, viděl jsem tě napadnout jiného hráče (což mimochodem hraničí s porušením pravidla 7), zastavil jsem a párkrát tě napomenul, ať na něj přestaneš útočit. Potom už mi ruply nervy, tak jsem vytáhl legálně držený glock a zamířil na tebe. 
Když jsem chtěl aktivovat sbind, musel jsem skrýt glock, icly je tedy tvůj útěk správný, skočil jsi do auta a já opět přiběhl, zamířil a zakřičel "stůj", ty jsi i přes namířenou zbraň vycouval a ujel.

To je prosím pěkně porušení pravidla 10 které mimochodem zní přesně takhle:
10. S ohledem na vlastnosti postavy musí hráč v případě nebezpečí sehrát odpovídající stresovou reakci a úroveň strachu. Strach a pud sebezáchovy je přirozenou reakcí na hrozící nebezpečí, která se projevuje u každého (Fear RP).


Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024