Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban - heilycz


neznamy#7922

Smazaný účet

8
2.11.2022 14:57

Ahoj.

Chtěl bych požádat o unban. Důvod mého banu je následující: Nesmyslné okrádání během lovu čarodejnice, Pravidlo 0. Abych objasnil situaci, jely jsme s kamarádem v autě do AP a narazily jsme tam na nějákou ženu, tak něják jsme tušily že se účastní eventu ale také jsme věděli že není nijak zakázáno během eventu okrádat, no vytáhly jsme z kamarádem glocky a začaly s přepadením... Dejme tomu že jste tu ženu přepadly a odjely, to se zatím nic nedělo, já sem se pak asi po 30 minutách odpojil a kamarád zůstal na skimu, pak mi asi po 10 minutách co sem to odpojil píše na discord že dostal ban, kouknul jsem se do banlistu a našel jsem tam tento důvod jeho banu: Non RP Driving, Non RP Injuries, Zdravý rozum, Pravidlo 0, jasně tento ban se netýká mně a je jen na kamarádovi jestly si dá žádost o UB nebo ne... Dnes jsem psal adminovi který mi udělil ban...


Když si přečteme text co mi poslal tak je tam napsané že by se nemělo okrádat ale nikoliv že to je zakázané.


To je asi tak vše, na závěr bych chtěl říct že pokud by někdo z AT potřeboval video na kterém je nahraná celá okrádačka tak ho mohu poskytnout...

Přeji hezký zbytek dne...

Ban udělil: Pakandza.

2.11.2022 15:25

Ahoj, psané pravidlo to není, ale tak nějak jsme doufali, že nikoho úplně nenapadne běhat po lokaci, kde se loví čarodějnice a okrádat přímo během lovení. Myslím, že vám neuškodí, když jednou v roce na dva dny vynechávat nesmyslný okrádání a komunitně se zapojíte do akce. Zkrátím to tobě a PatkanXD. Třetí zúčastněný se bohužel vyznamenal ještě víc, Non RP Driving v tunelu, téměř odmítnul, že NPC u závor jsou také lidé a né jednou do nich naboural. Jakmile se dostanu domu, tak vám to zkrátím nebo dám unban. 


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024