Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban - Permaban


shejzyn

Hráč

22
2.11.2022 16:36, naposledy upraveno 11.11.2022 20:09 uživatelem shejzyn

Zdravím všechny.

Cca měsíc zpátky mi byl udělen permaban na skimu z důvodu DM, nenahlášení porušení pravidel, pravidlo 0, troll. Už si přesně nepamatuju co jsem udělal ale co si tak pamatuju, tak jsem dal pk hráči , který mi dal pěstí. Skimo jsem před prázdninama přestal hrát a po prázdninách jsem se najednou objevil a už moje rp spíš připomínalo troll, než adekvátní rp, což tak byla víceméně i pravda. Co se týče banů, za ten rok a něco co jsem už na skimu se jich dost naspořádalo, že bych to na prstech nespočítal. Jednalo se o moji první permu, pokud nepočítám globalní ban za spam na foru z minulého roku. Tento rok mi byly uděleny 3 bany, pokud nepočítám permaban, takže dokážu říct, že jsem se trochu uvědomil a nedělal takové blbosti jako v minulosti. Taktéž jsem před "koncem" na skimu rpil PSA, což mě taktéž dalo dost do rp a uvědomil si, že to není jen o nesmyslným kropení. Pokud by mi byl udělen touto žádostí unban, ukázal bych se v rp už jen ve světlé stránce, neříkám že plánuji aktivně rpit ale spíš si občas zajít na server a zarpit si, což neříkám že se nemůže změnit. Předem díky za přehodnocení mé žádosti, hezký zbytek dne všem, co to dočetli až do konce.

Ban mi byl udělen adminem @Dzardys

Sofiaxe

Hráč

1
8.11.2022 14:49

Zdravim cca 3 tydny zpet jsem dostal permu za multiacc(obchazeni banu) takze bych se chtel omluvit a poprosit vas o unban ban jsem jednou uz nahlasil a bylo mi receno ze mam prilis malo hodin

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Off topic (proč si podáváš vlastní žádost do komentářů pod jinou???)
13.11.2022 16:07

Unban ti udělím, ať už se to neopakuje. Není pro mě nic snazšího než ti permu vrátit.


Powered by LeoSight IFS
LT~56

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024