Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Playtest #2


27.5.2020 21:31, naposledy upraveno 28.5.2020 16:00 uživatelem Rataj


Server jsme po dlouhé době obnovili a proto 28.5.2020 od 19:00 proběhne druhý playtest.

Nyní nebude server spuštěn 24/7, ale pouze s omezeným časovým rozvrhem (konkrétně bude uveřejněno později). Cílem je vytvořit kultovní seriózní RolePlay pro část naší komunity.

Před připojením si přečti příručku "Jak se připojit", je to důležité, aby ses vyvaroval errorům: https://leosight.cz/forum?a=topic&id=458

Pravidla serveru budou platit i při playtestu a jejich sebemenší porušení, nebo narušování průběhu testování se bude trestat banem na zbytek playtestu. Aktuální znění pravidel najdete zde: https://leosight.cz/forum?a=topic&id=448

V průběhu playtestu bude server zaheslován pod heslem: playtest

Budete-li mít nějaké dotazy, po celou dobu playtestu budeme dostupní na Discordu v kanálu #hl2rp.

Po skončení playtestu budu moc rád, když napíšete zpětnou vazbu do tohoto tématu.

Předem děkuji všem za spolupráci.

EDIT: Playtest byl přesunut na 28.5.2020 od 19:00!

Scor

Hráč

63
29.5.2020 01:03

První experience s Voice RP a dost mně to bavilo. To že tam nevidíš jména a vidíš " Tuto osobu neznáš " a vidíš jen popis té osoby. Tak by se určitě mělo přidat na Artheon. Největší škoda že, tam bylo málo hráčů aaaa to že, nejsem MPF :D. Nemám co vytknout jen tyto dvě věci. Poté by bylo dobré kdyby tam byly nějaké aktivity krom makání ve fabrice.

sandlerino

Hráč

39
29.5.2020 07:05

Nikdy jsem nehrál lepší RP! Oblast skvělá, RP výborné, i přes to, že nás tam bylo 5-7.

Také můj první "styk" s Voice RP a neskutečně jsem si ho užil! Možná by bylo dobré pro nové hráče dát listinu základních příkazů, ale jinak nemám tomuto skvostu co vytknout. ♥️ 

Samicer

Hráč

4
29.5.2020 09:51

Moje první voice RP, prvních pět minut jsem se strašně ztrácel a chvíli jsem i koktal, ale naštěstí jsem se zkamarádil s jedním hráčem a za deset minut bylo vše v pohodě. Systém přídělu byl super, *asi* bachaři byli taky super. Celkově tomu nemůžu nic vytknout, strasně jsem si to užil a těším se na další, snad už delší spuštění. <3

Wallysak

Hráč

11
30.5.2020 13:39

Taky první zkušenost s voice chatem v RP. Stejně tak první zkušenost s HL2RP a HL2 celkově, takže jsem vlastně vůbec nevěděl, co se bude dít a co mě čeká :D

 

Vlastně až ke konci jsem teprve zjistil, jak vytáhnu nějakou zbraň :D Přesto super roleplay. Rád si zahraju i příště. Budeme určitě rádi, když se příště připojí více lidí, aby to bylo rozmanitější a mohli jsme vymýšlet nějaké rebelie. Taky hledám dobrovolníka, kterej bude chodit předemnou a bude mi hlásit, jestli je tam bezpečno :D

A pro toho, kdo mi vyčóroval moje věci z předsíně bytovky na 3. patře - já si tě najdu!

nEscafeX

Hráč

26
30.5.2020 23:35, naposledy upraveno 30.5.2020 23:35 uživatelem nEscafeX

No, i přesto že to je moje první zkušenost s voice chatem, a i přesto že mě @Rataj umlátil v cele za to že jsem mu ukradl želízko na zásobníky tak se mi tento styl RP zalíbil a doufám že si ho budu moct zase zahrát a třeba i ve větším počtu hráčů. 

Wallysak

Hráč

11
1.6.2020 08:06

Ještě mám jeden nápad a sice, že by bylo fajn do skladových a pracovních prostor rozmístit nějaké bedny, zásoby a jiné věci různě po mapě, aby to bylo rozmanitější a byla větší motivace se do takových prostor vloupat. Jestli to teda nějakým způsobem jde - vloupat se tam, kde je zapotřebí mít kartu.

Například šroubovák, hasák, kladivo, trubku, sekeru do různých prac. prosotr. Do skladů zase zásoby železa, mech. součástek, jídla,..

1.6.2020 09:44

@Wallysak Ve skladech a pracovních prostorách nějaké věci jsou. Je však pravda, že ne mnoho věcí. Vloupat se tam však dá a můžete krást zásoby. Ale ano, pravděpodobně tam rozmístím více věcí.


Powered by LeoSight IFS
LT~65