Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Dĺžka trestov


SkGaboX1999

Hráč

2
6.11.2022 00:07

<span;>Dobrý deň prajem. V prvom rade by som rád pochválil celý chod servera , značná aktivita hráčov a ich RPskills vytvára neskutočnú atmosféru.
<span;>No veľmi rád by som podotkol a otvoril určitú tému ktorá nepríjemne obmädzuje hráčov. Je úplne pochopiteľné že na servery musí "panovať" disciplína aby nevznikol chaos v rámci celej komunity. No systém trestania (v rámci jailu) nieje zrovna adekvátna pri predstave že niekto v reálnom živote by si rád oddychol/zrelaxoval sa pri hraní no jeho denné možnosti mu dovoľujú len 2 hodiny denne sedieť za počítačom či už kvôli škole ,práci alebo iních záležitostí ... takýto hráč sa rozhodne tráviť čas na servery v ilegálnom žánry (napríklad) , dolapí ho polícia a dostane 4h za mrežami , takýto človek v tom prípade prichádza o 2 dni hrania na vašom servery , z toho vzniká nezáujem a nechuť hrať na servery , pritom len využil možnosti ktoré mu server ponúka.  Preto by som rád navrhol iný systém odsudzovania či už v konkrétnom prípade alebo inom a ten je 1. Trest 1h v jaile , 2. Trest 1,5h , 3. Trest 2h a takto to stupňovať. Hráč by sa z vlastných chýb poučil a zároveň by sa skôr zamyslel nad tým či sa v určitej oblasti herného žanru bude naďalej pohybovať ...

<span;>2. Návrh. rozšíriť aktivity v jaile , veľký areál , vychádzky , brigády , športové aktivity , návštevy , prípadne úteky v skratke aby si hráč splnil trest zábavnou formou.</span;></span;></span;>

6.11.2022 00:51, naposledy upraveno 6.11.2022 00:52 uživatelem brooky

ahoj jail tu je los paysaydas nebo nějak tak ale jdou tam pouze lidi co maji jail ck nebo jail na nějakou opravdu dlouhou dobu a měli soud když te takhle pd třeba zavře za to že jsi jel rychle tak te da do cpz kde prostě nebudeš mít velký areál kde erpit když budeš mít štěstí a někoho tam potkáš můžes s ním ic pokecat ale to je tak vše ani v realitě přece nemáš cpz areal proste to je v psa stanici ještě k tomu všemu to je ic věc

VajkoChlpko

Hráč

57
6.11.2022 01:24

Je rozdiel medzi tým, či si vo väzení na stanici, alebo ako spomenul brooky v Las Paysadas, čo je už skutočné väzenie s ostrahou a so všetkým, čo k tomu patrí. Tvoje argumenty sú veľmi neadekvátne, a skôr v tom vidím akýsi rage z toho, že si dostal jail. Ale to sú iba moje nepodstatné domnienky.
K veci, pokiaľ sa rozhodneš erpiť na skime ilegálnou cestou, musíš rátať aj s následkami, to je neodmysliteľná vec. Ty si síce povedal nejaké 4 hodiny, ale v porovnaní ročného trestu, doživotia, prípadne najvyššieho ICly trestu, ktorým je trest smrti (CK = za svoju postavu si nikdy už nezahráš a doslova zomrie), je to nič. Jednoducho si sprav druhú postavu, kde budeš erpiť niečo legálne zatiaľ, kým sa ti druhá postava dostane z jailu. Nenechaj sa chytiť a neerpi trápny ilegál ako prepadávačky a podobne.

Tá tvoja spomenutá disciplína je už tak dosť malá, a z toho dôvodu vyšla aj novela zákona, ktorá PSA umožňuje držať ľudí dlhšie v jaile. Keď budeš hrať dlhšie, pochopíš to.

"Kropení není erpení", to naozaj nie. Z veľkej časti čo si povedal, je zamerané na IC, jednoducho sa skús presadiť svoj názor niekde vo vládnej podateľni napríklad, jednoducho to rieš ingame, a nie skrz fórko (OOC). Aj keď ti to na 99,99% nevyjde, pretože tvoje argumenty nemajú ani hlavu ani pätu. To že sa rozhodneš erpiť ilegál, do ktorého vstupuje aj určité riziko zatknutia, ukracuješ hráčov o svoj "drahocenný" čas, je absolútny nezmysel. S tvojim mindsetom by si tu robil hocičo hocikto.

"Hmm, týpek niekoho zabil, ale stalo sa to prvý krát, tak tomu dáme len pokutu."

"Aha, tento prekročil už 14ty krát maximálnu povolenú rýchlosť o 50km/h, tak tomu dáme doživotie."

 

Posledná vec, toto nie je HTML editor.

Zeintar

Hráč

49
6.11.2022 02:29

A dle tebe je v pořádku být každý den ve vězení? Navíc, jail čas ubíhá i offline, takže až se napojíš druhý den, budeš už venku :) Zbytek řekli už lidé nademnou

6.11.2022 10:08
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

UrciteNeHudec

Hráč

20
13.11.2022 16:22, naposledy upraveno 13.11.2022 16:37 uživatelem UrciteNeHudec

Ahoj, hele řeknu ti to takhle, je to naprostá blbost..
věř mi že obyčejný jail v Montgomery je mnohokrát lepší než vězení v už zmíněném Payadasu ( zmíněný Lexikonnem - Viz. ) sám v tomto mám obrovskou zkušenost.
sice je to nějákým způsobem asi dobrý nápad ale tyto možnosti se nabízejí v Payadasu, jak už zmínil Lexikonn je lepší si odsedět 4 hodiny offline než offline třeba 120 dní v Payadasu..
Já jsem IC dostal trest na 250 dnů v payadasu..věř mi není to nejlepší dostat, když víš že se ti trest nezačne odpočítávat v CPZ (Montgomery) začne se ti odpočítavat až v Payadasu a věř mi není to dobrý pocit.

Toť vše odemne, Dany out. <3



jan38

Hráč

41
27.11.2022 19:08

dodám k tomu pokud jsi zadržen v cpz 4 hodiny mužeš byt 4 hodiny offliine to znamená že když přijdeš druhy den tak se spawneš před stanici PSA není to vezení ale cela předbežneho zadržení
Vezení je v las paysadas tam se dá určite dost vecí erpit


Powered by LeoSight IFS
LT~52

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024