Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost - TheToast


neznamy#1445

Smazaný účet

19
28.5.2020 17:04

Zdravím, chtěl bych podat stížnost na helpera TheToast. Šlo o to, že jsem posílal Pat a Mat memes na discord. Po tom co Toast napsal do diskuze tohle: Poté jsem se koukl do screenů ve složce Artheon a dostal jsem mute 24h, za to že jsem poslal meme ve 12:53 (tedy cca 50 minut před tím než to napsal ). Myslím si že trest je neoprávněný a nepřiměřený. 

Danielyk

Hráč

19
28.5.2020 18:27

Ahoj,

sám jsem takový trest dostal. Vše lze vyřešil, vyměnit si názory na situaci a třeba druhá strana pochopí a usoudí, že máš pravdu, což máš.

Discord nemá žádné pravidlo, ktere by toto zakazovalo, nebo ve značné míře omezovali, ať na to může kdokoli rozdílný názor. 

S Toustem jsme si vyměnili argumenty a uznal, že ačkoli ho to prostě sere, tak není správné, aby za to dával tresty, ještě s důvodem “kterým on to bere”. 
Stížnost bych být Tebou uzavřel a prostě to bral s klidem a tím, že je to jen člověk a má jedny nervy.

Ponaučení i pro mě, po téhle zkušenosti to uz neudělám.

S pozdravem, Daniel.

28.5.2020 18:38, odstraněno 28.5.2020 18:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
29.5.2020 08:50
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

bit

Hráč

49
9.6.2020 14:58

tbh se nedivim.. Už mě to taky začíná štvát takovýhle Pat a Mat joye který jsou jen v některým podání dost dobrý..

9.7.2020 13:14

Jelikož byl trest udělen ještě před zavedením oficiálních pravidel Discord serveru, neexistoval v té době žádný definovaný "metr" na podobné tresty. Dle aktuálních pravidel by ses dopustil hned třech porušení pravidel (narušení téma kanálu, spam, spam reakcí) a trest by byl zcela na místě, avšak v té době platilo jen slovo a varování členů AT. Jelikož se jedná o starou záležitost, tak to řešit nebudu. Toast byl v právu ti za takovou provokaci trest udělit, přestože jeho chování bylo neprofesionální ve věci pozdního varování a udělení trestu za něco předcházejícího. Stížnost uzavírám a zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~39

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024