Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UNBAN, zkrácení trestu ..


Netrix

Hráč

10
9.11.2022 16:48

Důvod banu: Trolling.

Délka trestu: perma banned.

Obhajoba:

Dobrý večer milá skimo komunito, touto žádosti bych si chtěl zažádat o UB který mi byl udělen přibližně 24.2. 2022 přesněji za trolling a DM .. Jednalo se o situaci kdy jsem běhal po benzínce a DMkoval jsem každého hráče kterého jsem viděl, během DM jsem psal do OOC/IC chatu narážky na majitele celého projektu, po cca 3 měsících jsem napojil Leosight discord kde jsem si změnil přezdívku, následně jsem napojil room kde se nacházelo pár hráčů a začal jsem všem říkat různé špíny o serveru  .. V danou chvíli kdy celý incident probíhal jsem si neuvědomil co mi za toto můžu hrozit a neměl jsem prostě mozek .. Taktéž bych jsem se chtěl celým srdcem omluvit všem hráčům / adminům které jsem v dané situaci nějak poškodil nebo urazil, je mi to velmi líto a byl bych moc,moc rád za další šanci, opět bych si rád zavzpomínal na staré časy kdy jsem hrál s kámošema na SKIMU. 

Předem děkuji za odpověď u daného verdiktu který mi jako AT udělíte ..

Spoiler
Netrix.





Z celého srdce se omlouvám vedení projektu které jsem u dané situace poškodil. 

13.11.2022 16:08

Je docela příhodné, že říkáš, že jsi před pár měsíci neměl mozek, ale teď už se ti záhadně vrátil. Snad mu dovolená prospěla, očekávám od tebe nápravu, když ti ten unban udělím. V opačném případě ti další permu už nezruším, doufám, že si rozumíme. Můžeš si jít zahrát.


Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
Vysocak

70Kč dnes v 08:51

AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024