Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UnBan/zkrácení - Froxiss


Froxiss

Hráč

11
12.11.2022 20:36

Zdravím, před pár minutami jsem dostal ban na 3dny za NonRP driving a NonRP injuries.. Prvně bych se chtěl vyjádřit k injuries... Inuries jsem erpil měl jsem status a něják mě to zásadněji nevadilo v řízení... Případně pošlu logy když by to bylo opravdu potřeba.. NonRP driving no tak neříkám že jsem jel furt po silnici ale zásadně jsem nikde nějak neskákal nebo něco takového tak stejně jako pan policajt co jel zamnou který kopíroval mojí jízdu...

Tímto hrozně zpracovaným příspěvkem bych zažádat o zkrácení případně smazaní banu... Mockrát děkuji za váš čas který jste potřebovali k přečtení tohoto příspěvku.

Peli

Hráč

27
12.11.2022 20:46

Omlouvám se za nadbytečné vyjadřování ale označím zde člena AT který ban udělil.

@Pakandza - dále konej podle svého uvážení,když výsledek bude negativní pro Froxisse tak ti vynadám na discordu :D

12.11.2022 20:57

Ahoj, nevím o jakých injuries nebo drivingu mluvíš. Já viděl na videu, že si sejmul každou lampu, kterou si na silnic potkal. 

Froxiss

Hráč

11
12.11.2022 21:39

No já bych řekl že jsem sejmul jednu a potom jsem dával status.

12.11.2022 22:03

Viděl jsem na videu cca 5x naráz do lampy. Takže zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~40